Текстове наповнення сайту,  дуже важливе і є основою будь-якого Інтернет-ресурсу. Незалежно від того, якого роду сайт ви створюєте , ваша мета – донести інформацію до кінцевого відвідувача

(часто – постійного покупця або замовника, коли мова йде про комерційні тематики) . У даній статті ми хочемо розповісти про те , навіщо потрібно поповнювати інформацією сайт.

Багато компаній після створення сайту забувають про нього і не займаються поповненням інформації. Максимум замінюють прайс-лист. Чи правильно це ? Залежить від того , яким чином на сайт залучаються відвідувачі .
Якщо основний потік відвідувачів йде від реклами в Інтернет або реклами поза мережі , то даного методу більш ніж достатньо.
Якщо ж створюючи сайт , ви розраховуєте на нових відвідувачів з пошукових систем, то постійно оновлювати інформацію на сайті можна і потрібно.

Незалежно від того, чи просувається ваш сайт в пошукових системах  веб- студією чи ні, поповнювати сайт якісним контентом необхідно . Необхідно як мінімум з кількох причин:

По-перше, чим більше на сайті текстів , безпосередньо пов’язаних з тематикою сайту , тим краще виглядає сайт в очах пошукової системи.

По-друге , якщо просуває сайт веб -студія , як правило , орієнтується на конкретні запити і всі тексти , які пишуть для вашого сайту фахівці цієї студії , так чи інакше пов’язані з цими запитами . Займаючись додатковим наповненням сайту , ви зможете отримати і додатковий трафік відвідувачів , не пов’язаний з базовим списком запитів.

По-третє , саме ви , як власники сайту , найкраще знаєте специфіку свого бізнесу , товару ,  послуг які пропонуєте і т. д. Таким чином , саме ви зможете донести до кінцевого користувача сайту максимально якісну інформацію. Якщо в штаті немає людей, які вміють писати тексти і чітко знають специфіку бізнесу вашої компанії , то незайвим буде найняти таку людини , хоча б на пів ставки або віддалено.

По-четверте , після розірвання договору з веб -студією яка  просуває ваш сайт  , ви автоматично втратите частину (якщо не всі) позицій . Однак чим більше текстів на вашому сайті, тим більше ймовірність збереження пошукового трафіку.

Це далеко не всі причини , за якими ми рекомендуємо вам стежити за постійним поповненням тексту на вашому сайті, але в рамках даної статті обмежимося ними .

І останній , але дуже важливий момент , про який хочеться згадати : вся інформація на вашому сайті повинна бути унікальною! Не копіюйте чужих текстів ! Крім етичної сторони даної дії , є інша більш значуща  причина – пошукові системи активно борються з крадіжками контенту. Таким чином , розмістивши на сайті чужий текст , ви ризикуєте потрапити під вельми неприємні санкції пошукових систем.

Наша веб-студія пропонує вам послуги по створенню з нуля якісних сайтів , ціни на розробку яких досить демократичні . Крім того , ми можемо допомогти вам з написанням якісного унікального контенту для вашого сайту.