Просування і розкрутка сайту – ДОСТУПНО І ПРОФЕСІЙНО

Однією з основних послуг  компанії Віп-Ком є просування сайтів  та інших регіонах України. Різноманітність запропонованих тарифних планів, прийнятна ціна та  величезний досвід успішної роботи в області просування сайтів дозволяють нам задовольняти запити самих вимогливих клієнтів. Крім розкручування сайту ми пропонуємо комплексний інтернет маркетинг, метою якого, в першу чергу, є збільшення продажів  Вашої компанії.

ПЕРЕВАГИ розкрутка сайту в “Віп-Ком”

Досвід. Ми займаємося тільки білою розкруткою сайтів з 2006 року.

Довіра. У нашому активі більше 40 успішних проектів і більше 1000 фраз на просуванні.

Компетентність і результативність. Ми маємо багатий досвід розкрутки сайтів по складним запитам. Також ми вміємо працювати як з авторитетними сайтам, так і з молодими.

Комплексний підхід. Ми готові запропонувати весь спектр послуг в області Інтернет-маркетингу. Ми сильно зацікавлені в зростанні продажів у наших клієнтів.

Ціноутворення. У нас одні з найнижчих цін на розкрутку сайтів, замовте розрахунок і переконаєтесь!

Відкритість. Максимально прозоре ціноутворення і звітність з щоденної системою моніторингу просування сайтів.

Технологічність. Чітке дотримання унікальним внутрішньокорпоративним стандартам дозволяє нам звести до мінімуму людський фактор і забезпечити максимальну віддачу від розкручування Ваших сайтів.

Чесність. Ми ніколи не запропонуємо Вам просування по назві Вашої компанії або по домену сайту.

Оптимізація сайту безкоштовно. Оптимізація включена у вартість просування сайту. Ось тільки деякі з фактів, які свідчать на користь того, чому варто замовляти просування сайтів саме в “Віп-Ком”.

ЯК ПРАЦЮЄ ПРОСУВАННЯ САЙТУ  В НАС?

 Комплексна оцінка сайту. На даному етапі сайт проходить маркетинговий аудит та seo аудит. Перевіряється відповідність сайту бізнес моделі Замовника, повнота наданої інформації, її структурованість, зручність сприйняття та використання, а також наявність і коректність необхідних для пошукових систем елементів.

Рекомендації. На підставі оцінки ми надаємо рекомендації щодо поліпшення показників конверсій і технічний аудит сайту.

Розкрутка сайту. Комплекс послуг по створенню і модернізації сайту, пошуковому просуванню сайтів, контекстної  та іншим видам реклами.   Моніторинг росту продажів. Оцінка ефективності просування сайту на базі web аналітики і даних, наданих Замовником (кількість вхідних звернень, джерела, кількість продажів, сезонність тощо)

 Просування сайту у Львові виправдано в більшості випадків, тому в Україні більшість угод припадає саме на цей регіон. Але є багато компаній, які зацікавлені в просуванні своїх товарів і послуг в регіонах України.   Крім Львова, компанія “Віп-Ком” займається розкруткою сайтів в Києві, Донецьку, Тернополі, Ужгороді, Івано-Франківську та інших містах України.

Виникли питання?

Ми із задоволенням проконсультуємо Вас по телефону

+38097 56 15 158

Подібні теми:

Вартість розкрутки сайту

Методи просування сайту