Портфоліо

Авторська школа Людмили Зінченко Diesel Service Performance
 Сайт розроблений для перукарської школи яка кожного року виховує переможців різних конкурсів.Робота була завершина за 13 робочих днів. Сайт розроблений як інтернет магазин для продажі запчастин та елементів тюнінгу.Робота була завершина за 25 робочих днів.
   
 Кузовний центр на садовій  Забавка
Сайт розроблений для власника кузовного центру. Дизайн підбиравс по вимогах замовникаРобота була завершина за 15 робочих днів. Сайт розроблений як інтернет магазин для продажу дитячиш ігашок.Робота була завершина за 27 робочих днів.
   
 Захід дах  Продаж та ремонт компютерної техніки
Сайт розроблений як каталог продукці. Зручний в користуванні та легкий в пошуку потрібної інформаціїРобота була завершина за 13 робочих днів. Сайт розроблений як каталог продукці. Зручний в користуванні та легкий в пошуку потрібної інформації. Чіткі розділи та хороше представлення продукції.Робота була завершина за 18 робочих днів.
   
 Палмет  Дольчевіта
Сайт розроблений як каталог продукці. Зручний в користуванні та легкий в пошуку потрібної інформації. Перкладений на 2 мови з можливість в будь який момент переключитись на потрібну мову.Робота була завершина за 18 робочих днів. Сайт розроблений як каталог продукці з інформаційною частиною.  Перкладений на 2 мови з можливість в будь який момент переключитись на потрібну мову.Робота була завершина за 20 робочих днів.
   
Чехол  Метелолом Київ
Сайт розроблений як каталог продукці. Зручний в користуванні та легкий в пошуку потрібної інформації.Робота була завершина за 13 робочих днів. Сайт розроблений як інформаційна сторінка.Робота була завершина за 6 робочих днів.
   
 Вест-ліфт  Вікна-Двері
Сайт розроблений як каталог продукці. Зручний в користуванні та легкий в пошуку потрібної інформації. Перкладений на 2 мови з можливість в будь який момент переключитись на потрібну мову.Дизайн головної сторінки розроблявся під замовленняРобота була завершина за 18 робочих днів. Сайт розроблений як інформаційна сторінка.Робота була завершина за 6 робочих днів.