Замовити створення сайту

Хочете значно збільшити обсяг продажів за рахунок продуманого з точки зору маркетингу сайту?

Хочете з гордістю давати посилання на ваш новий стильний сайт?

Хочете що б для пошукової системи ваш сайт був дружнім і добре просувався?

Хочете що б  сайт коштував розумних грошей і став хорошою інвестицією в майбутнє Вашої компанії?

 Вітаємо з десяток студій Львова ви нас знайшли!

Саме для Вас ми працювали старанно більше 5-ти років і набиралися досвіду, саме для створення Вашого сайту ми вивели ідеальну формулу роботи, по якій ні копійки з вартості розробки сайту не буде витрачено марно. Найвища якість, найсуворіша система контролю роботи, високо кваліфіковані фахівці – ось запорука вашого майбутнього успіху.

 Хочете замовити сайт у Львові?

Ми з радістю зробимо цю роботу. Веб студія  Vip-Com спеціалізується на розробці сайтів різної складності, від простого сайту-візитки до складних порталів нерухомості чи інтернет магазинів.

Якщо ви знаходитесь  у Львові чи області, то наш фахівець може приїхати до вас для детального особистого обговорення проекту або ви можете самостійно відвідати нас, попередньо зателефонувавши за номером  +380975615158 або +380936848653 чи написавши по e-mail: Service.vipcom@gmail.com  або Skype:  vipcomlviv

Останнім часом все частіше нам поступають дзвінки з інших міст, і у цього є ряд причин:

Замовити сайт у Львові це більш висока якість виконання роботи, так як накопичений більший досвід роботи, велика конкуренція у Львові робить ціну на пакетні версії сайтів більш доступними.

Якщо ви знаходитесь в іншому місті і вирішили замовити сайт у Львові, то це можливо але тільки у випадку якщо ви володієте комп’ютером (можете листуватися по e-mail чи Skype та надіслати матеріали для сайту в електронному  вигляді)

Як буде будуватися наша робота із замовником, який робить замовлення віддалено?

Ми почнемо з обговорення і складання ТЗ, далі макет дизайну відправляємо поштою, наш спеціаліст з проектів зідзвонюється з вами і обговорює макет, потім вносимо правки, після того як сайт зверстаний ми викладемо його в інтернеті  і ви зможете віддалено спостерігати за тим як просувається робота. Замовити сайт у Львові може будь-яка компанія України. При серйозному замовленні ми навіть готові розглянути співпрацю з компаніями з інших країн.

Подібні теми:

Створення сайтів у Львові

Ціна розробки сайту

Основні етапи створення сайту