Заправка каpтриджів

Наша компанія виконує якісне й оперативне заправлення картриджів  для лазерних принтерів і Копіювальних апаратів (ксероксів) таких виробників: HP, Canon, Lexmark, Xerox, Samsung, Sharp та ін.

 Наші переваги

Великий досвід ( більше 6 років)

За цей час ми створили комплекс оригінальних технологій заправлення, профілактики, відновлення картриджа й самого друкуючого і копіювального обладнання , які гарантують високу якість друку. Наші технології дозволяють багаторазово заправляти картридж зі збереженням високої якості друку. При цьому ви витратите в 5 і більш разів менше коштів, чим при використанні оригінальних витратних матеріалів. Заправляючи й відновлюючи в нас картриджі, ви в майбутньому уникнете постійних витрат на придбання нових картриджів.

Висока якість

Ми робимо заправлення картриджів принтерів за оригінальною технологією, яка дозволяє добитися від заправленого картриджа якості друку, порівнянного з новим. Заправлення картриджів вимагає від майстра спеціальних навичок. Під час заправлення й відновлення картриджа, очищається бункер з відпрацьованим тонером і проводиться чищення основних вузлів. Фахівець повинен мати досить досвіду для проведення подібних робіт, а так само дотримуватися технології заправлення картриджа. Недотримання цих правил приводить до перевитрати тонера й поступовому погіршенню якості друку, а в більшості випадків до передчасного виходу з ладу апарата.

Технічна консультація

Оперативне заправлення лазерних картриджів.

Заправлення картриджів принтера всіх основних виробників.

Низькі ціни ( завдяки тривалому співробітництву з найбільшими постачальниками високоякісних витратніх матеріалів і комплектуючих ).

Оплата за наявний і безготівковий розрахунок.

Використовуючи спеціально створене апаратне забезпечення, ми можемо заправити деякі картриджі, захищені мікросхемою (чіпом).

Гарантія на проведені роботи (за умови цілісності всіх деталей картриджа).

Ми використовуємо в роботі тільки високоякісні витратні матеріали провідних виробників. Заправлення картриджів проводиться тонером: SCC, Іmex, LG, Katun. Ми даємо гарантію на проведені нами роботи. Після заправлення картридж вноситься в базу.

Виїзд до клієнта.

Ви можете привести картридж до нас в офіс самі або замовити виїзд кур’єра . Комплексне обслуговування оргтехніки в Львові  . Для постійних клієнтів діє програма комплексного обслуговування офісної техніки (заправлення, відновлення , профілактика, ремонт принтерів). Відновлення картриджа й профілактичні роботи є обов’язковими для підтримки вашої техніки у відмінному стані. Профілактика здатна продовжити життя багатьом деталям, допоможе уникнути передчасного виходу з ладу вузлів апарата й дорогого ремонту. При необхідності, ви можете придбати в нас оригінальний картридж.

Якщо у Вас виникнуть питання , наші фахівці із задоволенням проконсультують Вас по телефону:

(032) 247 77 27;  (032) 247 13 12;  (099) 900 90 99;  (097) 015 33 94;  (093) 431 67 27;

 

 

Рубрика: Цікава інформація | Ваш комментарий