Про обслуговування комп’ютерів для організацій.

Напевно зараз не залишилося такої організації, робота якої не залежала б від працездатності комп’ютерів, а значить і від якості їх обслуговування. Адже від того, як ПК будуть налаштовані залежить і те, як вони будуть працювати.
Обслуговування комп’ютерів (ІТ-аутсорсинг) просто необхідний організаціям. І ось з яких причин: для ремонту техніки можна найняти системного адміністратора. Але персональний співробітник окупається якщо комп’ютерний парк більше 50 машин. В інших випадках організації вигідніше замовляти абонентське обслуговування комп’ютерів, а тримати окремого співробітника немає сенсу. Якщо співробітник буде кваліфікованим, то його утримання обходитиметься дорого, а на маленьку зарплату швидше за все піде працювати недосвідчений системний адміністратор, який не зможе нормально налаштувати комп’ютери, може допустити втрату інформації, буде тижнями ремонтувати те, що можуть зробити за годину фахівці, що мають більший досвід

Тарифи на абонентське обслуговування комп’ютерів в місті Львів:

Кількість ПК шт.

Вартість, грн.

Кількість виїздів

Кількість профілактичних виїздів

1-4

300

Необмежено

По необхідності

5-9

700

10-14

1100

15-20

1500

21-30

2200

Від 30

За домовленістю

Ера вічних поломок закінчилася. Ми більш ніж упевнені, що нас часто читають співробітники фірм, де постійно комп’ютерна техніка працює нестабільно. Звичайно ж це не провина вашого адміністратора, а чия інакше: співробітників, минулого адміністратора, магнітних бурь, зоряного пилу.

Переваги технічного обслуговування комп’ютерів:

При хорошому професіоналізмі майстра, все можна налаштувати так, що обчислювальна техніка буде працювати бездоганно, а майстер буде приїжджати в більшості випадків лише з метою профілактики та її огляду. Так як ми, виконуючи сервісне обслуговування комп’ютерів, працюємо з великою їх кількістю, то на налаштування ПК у нас йде менше часу, робота робиться надійніше, а вартість таких послуг менше зарплати штатного співробітника. Ще один плюс обслуговування комп’ютерів у тому, що працівники зацікавлені зробити роботу так, щоб їм не доводилося робити її повторно. Адже ставка на місяць однакова, незалежно від обсягу робіт, та кількості виїздів в місяць. Про ціни на разові послуги ви можете прочитати в розділі тарифи.

Абонентське обслуговування комп’ютерів, резюме:

  • дешевше зарплати штатного співробітника
  • більший досвід майстрів, які мають більше викликів на день ніж штатний співробітник
  • фіксована ставка на ремонт комп’ютерів, незалежно від обсягу робіт і кількості поломок техніки
  • все офіційно: складається договір на обслуговування комп’ютерів
  • оплата можлива як за готівковим так і безготівковим розрахунком
  • швидкість ремонту: раз ставка однакова, то в наших інтересах щоб техніка працювала довше без ремонту
  • консультації з комп’ютерних питань, профілактика поломок, резервування важливих даних