Створення сайту це , безсумнівно , перспективна справа , тим більше , в сучасному інформаційному суспільстві . Якщо говорити про сайт-візитку , то , очевидно , що основною метою розробки такого сайту є надання інформації про фірму , розміщення контактних даних організації , залучення нових клієнтів. Багато володарів сайтів-візиток практично не займаються їх оптимізацією , а використовують дані ресурси як якісь інформаційноі дошки в інтернеті , в такому випадку про існування даного сайту люди можуть дізнатися лише від самого власника сайту. Деякі компанії поширюють візитки з адресою їх сайту , рекламні буклети та листівки , де також буде актуальним вказати адресу сайту організації . Однак , такої реклами , найчастіше , недостатньо для залучення великої кількості клієнтів , сайт не може стати популярним і відвідуваним , якщо не піклуватися про унікальність та оновлення контенту , якщо не використовувати SEO -просування  сайту.

Сайт  візитка , хоч і не великий за структурою ресурс , але , якщо подумати , він має все необхідне , що зазвичай шукає клієнт в інтернеті . Візитка містить інформацію про контактні дані організації , її сферу діяльності , також на такому сайті навіть може бути представлений невеликий каталог продукції для ознайомлення або прайс -лист . А ця інформація , погодьтеся , найбільше цікава клієнту , який намагається зробити вибір , в яку організацію йому звернутися за наданням тих чи інших послуг . Було б логічно просувати свою візитку в пошукових системах для того , щоб її відвідувало більша кількість користувачів інтернет , щоб більше людей могло ознайомитися з інформацією , яку ви надаєте , і всі вони знали , які послуги або товари ви продаєте. Можна з упевненістю сказати , що просування сайту  візитки необхідно , і може принести хороші плоди , – зробити вашу фірму , продукт , послугу відомою , популярною і затребуваною.

Просування сайту візитки може принести відмінний результат , ви зробите свою організацію відомою,  крім того , потенційні клієнти зможуть отримувати про неї інформацію , навіть не виходячи з дому , а це дуже зручно і вигідно. Сучасне інформаційне суспільство вимагає швидкого доступу до найрізноманітнішм даним , тому не варто сумніватися в тому , потрібна вашій візитці seo – оптимізація чи ні. Просування  сайту – це завжди важливо  і прибутково.