Серед найпопулярніших 10 додатків виявилися Evernote і Pinterest. У рейтинг кращих додатків, крім інших, увійшли хмарний сервіс для зберігання та організації різної інформації Evernote і соціальна мережа для фотографій і відео Pinterest.

«Це поєднання зручності і дизайну. Майже всі додатки доступні користувачам по всьому світу і створені для смартфонів і планшетів. Кожний додаток являє собою найкраще з Google Play», – пише Google в заяві компанії.

Також в десятку кращих увійшли додатки GrimmТs Snow White, призначений для інтерактивного ознайомлення з казками братів Грімм, Pocket, що дозволяє зберігати і читати цікаві статті офлайн, популярний туристичний сервіс Expedia і програма для створення генеалогічного древа Ancestry.

Примітно, що обидва додатки-лідери Evernote і Pinterest в минулому році отримали інвестиції. Так, на початку грудня, творець популярного сервісу заміток Evernote завершив раунд інвестицій та отримав фінансування в обсязі 85 млн доларів. А в травні візуальна соціальна мережа Pinterest залучила $ 100 млн при оцінці вартості компанії в $ 1,5 млрд.