Компанія «Віп-Ком», яка  знаходиться  у Львові, почала спеціальну акцію для своїх постійних клієнтів, надаючи їм 15% знижку на послуги з діагностики, консультації та ремонту комп’ютерів. Найбільш популярною послугою компанії є виклик комп’ютерного майстра додому.

Фахівці з ремонту комп’ютерів, співробітники компанії, володіють практичним досвідом в області встановлення ПЗ, налаштування, налагодження та усунення неполадок комп’ютера або ноутбука. Завдяки цьому всі клієнти компанії можуть бути впевнені в швидкому відновленні нормального робочого стану їх пристрою.

За статистикою, у кожної української родини є по два-три пристрої комп’ютерної техніки, які потребують регулярної діагностики та оновлення програмного забезпечення. Тому компанія «Комп’ютерна допомога» ввела знижки для постійних клієнтів при повторному замовленні послуг сервісу. На даний момент знижка на ремонт комп’ютерів для таких клієнтів складає 15%.

Ремонт ноутбуків найчастіше включає чистку пристрою від попадання пилу, крихт або розлитого чаю. В останньому випадку ноутбуку потрібна швидка допомога, адже будь-які перешкоди всередині клавіатури або материнської плати можуть привести до перегріву і навіть до замикання. Зберегти або повністю відновити загублені дані може тільки професійний майстер по обслуговуванню комп’ютерів.

 

Компанія «Віп-Ком» займається ремонтом комп’ютерної техніки, установкою і налаштуванням ПО, розблокуванням і очищенням комп’ютера від вірусів, а також мережевими підключеннями в організаціях. Важливою перевагою компанії является послуга виклику майстра на будинок, який негайно надасть кваліфіковану допомогу з усунення несправності.

Подібні теми:

Не включається компютер.