Контекстна реклама – один з популярних способів просування сайтів в інтернеті.  Контекстна реклама – короткі текстові оголошення, що виникають на сторінках видачі результатів пошукової системи Google у відповідь на запити користувача. Ми  розміщує контекстну рекламу на майданчику пошукової системи  Google Ads.

Динамічна контекстна реклама сайту на сторінках Інтернету  Google Ads, відповідних тематиці Вашого оголошення, допомагає користувачам потрапити прямо на Ваш сайт, щоб купити Ваш продукт або послугу.

Приклад контекстної реклами:

Контекстна реклама Львів

Ми допомагаємо правильно розмістити контекстну рекламу. Організація розміщення контекстної реклами включає:

• Аналіз сайту рекламодавця та аналіз конкурентного середовища.

• Підбір ключових фраз для просування і складання тексту оголошень.

• Визначення тимчасових і географічних параметрів показів оголошень.

• Розміщення контекстної реклами  Google.

• Моніторинг ходу рекламної кампанії і своєчасна оптимізація реклами. Коригування вартості кліка, ключових слів, текстів оголошень контекстної реклами для досягнення високого CTR або високої результативності  Вашого оголошення.

• Складання звіту про ведення контекстної реклами.

Наша компанія з багаторічним досвідом професійного ведення рекламних кампаній. Розміщуйте контекстну рекламу в Яндексі і Google, медійну (банерну) рекламу в інтернеті за допомогою наших фахівців. Бюджет рекламної Кампанії розраховується виходячи з Ваших побажань.

Задайте будь-яке питання про контекстну рекламу і просування сайту або залиште замовлення на просування сайту за телефоном 0975615158 , або електронною поштою  Service.vipcom@gmail.com.

Контекстна реклама Львів та Україна.