Ноутбуки:
Головні з найважливіших речей, щоб знати при покупці нового ноутбука.
Хочете не пропустити всі деталі науково-дослідних і просто купити потужний ноутбук? Нинішніх фаворитів включають Apple MacBook Air (13-дюймові, літо 2012), який, ймовірно, найбільш універсально корисні всі навколо споживчих ноутбуків Ви можете купити, Lenovo IdeaPad 13, найкращий приклад нової Windows 8 сенсорний екран taptop / таблетка кабріолетів і походження EON17-S, який пропонує новітні компоненти, ручної збірки конкретно геймерів на увазі.
Ось мої три головні правила при купівлі ноутбука.
1. Не купуйте занадто багато ноутбуків
Повернутися чотири або п’ять років, і $ 1.000 вважалося хорошою ціною для бюджетного ноутбука. Сьогодні це вважається дуже високого класу, і тільки одна компанія, Apple, сходить з регулярною зарядки більше.
Тому, коли читач електронній пошті нам щось сказати по лініях: “Я шукаю ноутбук для школи, а в мене тільки $ 1.500, щоб витратити,” ми взагалі сказати їм, щоб ослабити на педаль газу і подивіться на основних, середніх ноутбук за $ 700 – $ 800 або близько того, в якості відправної точки.
І це не просто недостатня пластикових коробках в тому ціновому діапазоні, або. Ми бачили, Intel Core i5, тонкий, досить привабливі тіла, і навіть 128GB SSD жорстких дисків в цьому ціновому діапазоні – що більш ніж достатньо для більшості користувачів, якщо ви плануєте редагування багато відео HD або дивитися дуже високого класу комп’ютерних ігор.
Коротше кажучи, споживачі купують занадто багато ноутбуків протягом багатьох років. Коротка епоха $ 300 нетбуків взяли їх занадто далеко в іншому напрямку, і тепер ми влаштувалися на золоту середину.
2. Подумайте про те, налегке
Перше питання, яке у мене є, коли хтось запитує: “Який ноутбук я повинен купити?” полягає в наступному: Скільки днів на тиждень ви плануєте носити ноутбук із собою?
Відповідь на це питання слід визначити, який розмір екрану вашого ноутбука повинен мати, що багато в чому визначає розмір і вагу системи.
Для проведення вашого ноутбука близько двох-трьох днів на тиждень, ви могли б піти зі стандартним 13-дюймовим ноутбуком, таких як MacBook Pro. Більш загальні середні ноутбуки, такі як 15-дюймова модель, ймовірно, сидячи на столі прямо зараз, насправді не дуже весело тягати більше, ніж один раз на тиждень або близько того.
Нарешті, якщо ви впевнені, що ви ніколи не будете потребувати, щоб взяти ноутбук з собою, або в кращому випадку дуже, дуже рідко, то великі 17-дюймові або більше заміна настільного ПК є життєздатним варіантом. Майте на увазі, що більшість з цих великих ноутбуках не може працювати дуже довго далеко від електричної розетки.
3. Дизайн короля
Якщо є одна річ, яку ми довідалися від порівняльного аналізу і тестування сотні ноутбуків, це те, що під капотом, багато з цих систем дуже схожі. Я б так далеко, щоб сказати, що з більшістю ноутбуків побудовані з тих же акцій процесорів, жорстких дисків, оперативної пам’яті і відеокарти, це небезпечно близько до товарної продукції.
Ось де конструкція приходить дюйма Якщо більшість ноутбуків в межах даного класу, а також з аналогічними компонентами, збираєтеся працювати аналогічно, це зовнішній вигляд, що насправді відбувається, щоб підштовхнути вас до однієї моделі над іншою.
Подумайте про ноутбук, як дуже візуальний продовженням вашої особистості. Ви можете носити його з собою весь день, або навіть по всій країні. Ви посилаєте електронну пошту від нього, зберігати особисті фотографії і документи, і використовувати його для спілкування з людьми в соціальних мережах.
Як і будь-який особистий аксесуар, наприклад, куртку або окуляри, ви повинні вибрати ноутбук зі стилем і дизайном, який працює на вас, а також один з клавіатури і сенсорної панелі ви знайдете зручний і простий у використанні. Це те, що Apple, нігті дійсно добре – частини всередині MacBook нічим не відрізняються від інших ноутбуків (хоча операційна система вже інша історія), але людські інструменти інтерфейсу є фантастичними, а дизайн став стандартом для того, що багато люди думають, ноутбук повинен виглядати.
Нинішня мода на тонкі ультрабукі підтримує цю гру, а також обман, що високий дизайн ноутбуків, такі як Samsung Series 9 або HP Envy 14 Spectre неминуче породжують.
Ноутбук великі інвестиції, які ви, ймовірно, доведеться жити з кожним днем. Якщо справа доходить до вибору між дизайном ви любите і незначні відмінності в специфікаціях, я б відзначити, що майже всі основні ноутбуки є досить потужними для повсякденних обчислювальних завдань, так що йти з прекрасним дизайном.
Категорії
Є багато способів класифікувати ноутбуки, системи мультимедіа, ігри, тонкий і легкий, ультрабук, ультратонкий і ультрапортативний. Ви побачите, що термін “ультрабук” використовували багато. Це не технічно ноутбук категорії, але замість торговою маркою маркетингу Intel терміну, дарував ноутбуки, які відповідають вимогам Intel. Більшість з них є MacBook-Air-як тонкий 13-дюймовий ноутбук, але ви також знайдете 14 і 15-дюймові ультрабукі.
Ми використовуємо розмір екрану в якості основного визначення категорій для ноутбуків.
Ультрапортативний (11-до-12-дюймові дисплеї)
Ультрапортативних системах з 11 – і 12-дюймовими екранами є менш поширеними, ніж вони були декілька років тому, з тонким 13-дюймовим ультрабукі займає своє місце. Вони зазвичай мають низьку напругу AMD E-серії або Intel Core i3 процесорами, і запустити $ 399 – $ 499.
13-дюймовий ноутбук
Тільки розмір екрану відмінною достатньо, щоб заробити свої власні категорії, ці системи займають унікальне місце в галузі. 13-дюймовий ноутбук є найменшим розміром ми зможемо працювати на зручній весь день, і в той же час, найбільший розмір, який ми б розглянути носити більше, ніж один або два рази на тиждень. MacBook Pro від Apple і Toshiba R835 популярних прикладів.
Новий клас ультрабук ноутбуків загрожує розділити цю категорію. У той час як ультрабук є торгової марки Intel, це в значній мірі означати легкий 13-дюймовий ноутбук, який знаходиться під 18мм, з зберігання SSD. Через рік або два, я думаю, що більшість, якщо не всі, 13-дюймовий ноутбук буде майже ультрабук-тонкий, і використання маркетинговий термін зникне. Іншими словами, все буде ультрабуков, так що не потрібно спеціальну назву.
Середнього (14, 15 і 16-дюймовими дисплеями)
Традиційний 15-дюймовий ноутбук, поряд з його рідкісні 14 – і 16-дюймові відгалужень, що складають цю категорію. Хоча технічно мобільних пристроїв, основний або середнього ноутбуки мають тенденцію залишатися на якорі в одному місці або пересуватися тільки в межах одного будинку або офісу.
Більшість середніх ноутбуки мають двоядерні процесори, найчастіше з процесорами Intel Core I-Series лінії, разом з 4 Гб оперативної пам’яті і великий жорсткий диск, принаймні 320 Гб дискового простору. Високоякісні додаткові послуги, такі як дискретні графічні процесори і Blu-Ray диски рідко, але доступно. Intel також дозволяє приблизно в 14 і 15-дюймових ноутбуків використовувати ультрабук ім’я, якщо вони відповідають певним розміром і специфікації вимог, але більшість з великих ультрабукі досі були на товстій стороні.
Середнього категорія охоплює широкий землі з точки зору ціни і можливостей, починаючи приблизно з $ 500 і збирається далеко за $ 1000. Найбільш типовими є $ 700 до $ 900 конфігурацій.
Заміна настільного ПК (17-дюймів або більше дисплей)
Ці масивні 17-дюймові і більш ноутбуки призначені в буквальному сенсі замінити старий робочий стіл, монітор і клавіатура поєднанні з одного пристрою, які також можна легко транспортувати в крайньому випадку.
Чотириядерні процесори є загальними, як і дискретні відеокарти від Nvidia або AMD. Ми просимо повного екрану 1080p, який є 1,920 x1, 080 резолюції, і ідеально підходить для відтворення Blu-ray або високої чіткості цифрового контента.
У той час як 17-дюймові екрани є більш поширеними, є кілька 18-дюймових моделей, і це великий ноутбук заміна настільного ПК роблять хороші гібридні центри розваг для ден або кімнату в гуртожитку, поклавши комп’ютером, відео-та музичних пристроїв в одному корпусі .
Два перших Bridge ноутбуки Ivy, від походження і Asus.
Решту категорії ноутбуків
Існують і інші типи ноутбуків, звичайно, але вище категорій буде охоплювати практично будь-який продукт, який Ви серйозно розглядаєте. Заради історичного контексту, ось кілька інших категорій ноутбука ви можете зіткнутися.
Ultrabook: Ця торгова марка маркетингу Intel термін зазвичай розуміється “вид Windows, ноутбук як MacBook Air”. Але, насправді набагато ширше, ніж це, і ми бачили ультрабукі, які мають 14-дюймові дисплеї, не SSD жорстких дисків, і навіть дискретну графіку. Точне визначення може бути трохи слизькою, і різні стандарти поширюються на різні розміри екрана, але загальні принципи включають: не більше 18мм (21мм для ноутбуків більше, ніж 13-дюймів); принаймні 5 годин роботи від батареї, первинні або додаткового диска SSD.
Нетбук: Ці 9-к-11-дюймові ноутбуки були популярні з 2007-2010 років, тому що вони пропонують базову функціональність всього за $ 299. Зрештою, було всього багато компромісів, і споживачі опинилися в іншому місці. Більшість нетбуків використовувати процесор Atom від Intel.
UMPC: ультра-мобільний ПК був недовгим категорії, упаковка малопотужних процесорів в крихітні пристрої розміром з Nintendo DS або Sony PlayStation Vita. Те, що вони бігли повну ОС Windows була цікавою, але ці системи були дуже дорого і важко використовувати, щоб зробити вм’ятину.
Пігулка: Це рідко означає, автономне Windows-харчуванням сланцю, але замість цього звичайно відноситься до ноутбуки з поворотними сенсорними екранами і екранами, які відділяються від клавіатури доків (ми називаємо тих, кабріолети або гібридів). До цих пір це були рідкісні, але очікувати великий поштовх в ноутбук / планшет комбо всіх типів з виходом Windows 8.
Ігровий ноутбук: суб-жанр заміни настільного комп’ютера, тільки кілька компаній – Alienware, походження і т.д. – дійсно спеціалізуються на ігрових ноутбуках. Більшість супер-серйозним геймерам пройти користувальницьких маршрутів робочого столу.
Процесори / Процесори
Подобається нам це чи ні, вам все одно доведеться платити принаймні деяку увагу функції та компоненти. Ось струму Intel і AMD процесорів, і де ви, швидше за все, щоб знайти їх.
AMD
Ця компанія (також батьків ГПУ виробник раніше відоме як ATI) недавно випустила друге покоління серії прискорених процесорів, раніше відомий під кодовим ім’ям Trinity. Замість того, процесор або центральний процесор, AMD в ці дні використовує термін APU або Accelerated Processing Unit, це означає, що процесор і дискретна рівні GPU об’єднані.
Названо A4, A6, A8 і A10, ці нові процесори ноутбуків стверджують, що в два рази продуктивність в порівнянні з попереднім поколінням чіпів AMD APU, і пропонує до 12 годин роботи від батареї в ноутбуках. Вони доступні в двоядерних 17-ватів і чотирьохядерні 25-Вт і 35-Вт версії. Зверніть увагу, що набагато менше, ноутбуки доступні з процесорами AMD, то Intel них.
Ви також запустити через E-серії, називається E1 і E2, в основному в недорогих 11-дюймових ультрапортативних ноутбуків. Для основних на ходу використання, це прекрасно, але не підходить для всього дня настільних комп’ютерів. AMD має список поточних процесорів тут.
Intel
Якщо ви шукаєте на ноутбук (або настільний ПК, якщо на те пішло), швидше за все, він має процесор Intel в ньому. В даний час лінія змішування має ті ж назви продуктів, як і два попередніх поколінь. Але нових чіпів, представила в другій половині 2012 року, також відомий під кодовою назвою Ivy Bridge (попереднє покоління Sandy Bridge).
2012 Ivy Bridge (або третього покоління) ноутбук процесори легко виявити, тому що вони мають частину номер, який починається з цифри 3. Наприклад, одна з наших систем Ivy Bridge тесті Intel Core i7-3720QM процесор. Аналогічна Sandy Bridge тест-системи з минулого року була процесор Intel Core i7-2820QM. Більш докладний список процесорів Intel можна отримати тут.
Core i3 – знайдені в багатьох бюджет і середніх ноутбуків, це двоядерний процесор відмінно підходить для повсякденних обчислювальних завдань.
Core i5 – основний процесор Intel, у багатьох 15-дюймових, і навіть деякі 17-дюймові ноутбуки, як правило, від $ 600 до $ 1000.
Core i7 – в наявності в обох двоядерні і чотирьохядерні версією, очікувати, щоб знайти це в більш дорогих машинах продуктивність, хоча, якщо ви геймер або серйозний редактор відео, навряд чи вам це потрібно багато енергії.
Pentium і Celeron – Так, Intel все ще робить ці низьких нижніх чіпів, які були бичем нашій команді тестування Labs протягом багатьох років. Якщо це взагалі можливо, уникнути ноутбуки з цими частинами. Крок до низького рівня Core i3 замість або AMD E-серії для 11-дюймових ноутбуків.
Жорсткі диски та зберігання
Ваш новий ноутбук буде мати або традиційні обертові пластини жорсткого диска (HDD) або твердотільний жорсткий диск (SSD), який є флеш-пам’ять, подібно до того, що ви знайдете в iPhone або SD-карту. Ми також бачили кілька прикладів того, гібридні диски, де маленький SSD (можливо, 20GB або 32GB) в парі з великим HDD. У теорії, це дозволяє системі завантажуватися швидше і допомагає програмах відкрити швидко, але громіздкий магазинів музики та відео файлів на стандартний жорсткий диск.
HDD – Знайдено в переважній більшості ноутбуків, блюдо жорсткі диски великої і недорогий, але і додати вагу, тепло, і багато рухомих частин вашого ноутбука. Подивіться хоча б на 320 Гб жорсткий диск, навіть в бюджетній системі. Більшість дисків працює на 5400 (оборотів в хвилину), але деякі працюють швидше, в 7200, корисної для потокової передачі даних швидко з жорсткого диска при редагуванні відео або грати в ігри.
SSD – Ці накопичувачі запустити прохолодно і тихо, і виділяють менше тепла, але вони також набагато дорожче, з меншими можливостями. Apple, 11-дюймовий MacBook включає в себе тільки SSD 64GB за $ 999, але більшість з них 128 Гб диск з оновленням 256 Гб доступні в значних додаткових витрат. SSD є, безсумнівно, майбутнє комп’ютерної пам’яті, але на даний момент, малої потужності означає, що вони не є ідеальними для речей, як великої колекції відео.
Блоки живлення
Які порти і додаткові функції мені потрібно?
Пара портів USB є мінімальними. Більшість ноутбуків в даний час включає принаймні два USB 3.0 порти, які працюють швидше, ніж стара версія USB 2.0, але тільки при використанні з сумісними пристроями USB 3.0, таких як зовнішні жорсткі диски. Слот SD-карта повинна бути не підлягають обговоренню, а також вихід HDMI відео. Кожен ноутбук включає в себе Wi-Fi зараз, і буде сумісний практично з будь-яким Wi-Fi сигналу або маршрутизатор.
Які порти і додаткові функції я можу пропустити?
Старий стиль VGA відеовихід і раніше з’являється на більшості ноутбуків, але якщо вам необхідно підключити щось на зразок старих ЕПТ-монітор, це не обов’язково. Displayport для відео-або Thunderbolt (інша високошвидкісне підключення для передачі даних) потрібні тільки якщо у вас є сумісного обладнання. Ethernet роз’єм часто отримує пропустили на тонких ноутбуків на користь Wi-Fi. Краще, щоб він у разі надзвичайних ситуацій, але й не кінець світу, якщо ви не маєте його. Bluetooth потенційно корисні, але тільки якщо у вас є Bluetooth миша, динамік або навушники ви плануєте використовувати, в іншому випадку пропустіть його або вимкнете його для економії заряду акумулятора.
Чи потрібно оптичний привід?
Відповідь починають тенденція до “ні”, і велика кількість тонких, легких ноутбуків тепер пропустили оптичний привід. Ми не пропустили, але деякі люди, безумовно, як і раніше прив’язані до компакт-дисків або DVD-дисків, як зберігання або відтворення мультимедіа форматів.
Чи потрібно відеокарта?
Якщо ви плануєте грати серйозні ігри для ПК на вашому ноутбуці (Skyrim, Battlefield 3, і т.д.), ви можете піти з використанням графічних можливостей вбудованих в ноутбуки за замовчуванням. Поточна версія Intel, називається HD 4000, підійде для старих ігор, або навіть для нових , такі як Diablo III.
Чи не повинен я просто отримати таблетку замість цього?
Якщо все, що ви робите з вашим ноутбуком дивиться Netflix фільмів, читання новин онлайн, і гра Bejeweled, звичайно. Мій IPad є одним найбільш часто використовуваних частина технологій в мене є, і є багато завдань, які він процвітав у. Але, якщо ви пишете і створення документів, відправка більше одного рядка електронної пошти, або навіть робити напів-серйозне дослідження онлайн, немає ніякої заміни для традиційних клавіатури і тачпада. Інший ноутбук (і робочий стіл) переваги включають в себе можливість запуску практично будь-яке програмне забезпечення, можна собі уявити, на високому рівні комп’ютерних ігор, відео, фото та аудіо додатків редагування, що не таблетка може торкнутися. Деякі з нового покоління ноутбук / планшет гібридів запропонувати найкраще з обох світів, але ми повинні перевірити кілька з них в нашій лабораторії судити про Windows 8 таблеток.
Що може бути краще, Windows або Mac OS X?
Це провокаційне питання, якщо є хоч один. Windows, користувачі оцінять гнучкість цієї операційної системи, що дозволяє для екстремальних налаштування та персоналізації. Вона доступна на майже безмежна розмаїтість апаратної, так і з Windows 8, Microsoft створила набагато більше сенсорний планшет і дружній OS, з гладкою, сучасний вигляд, що це великий прорив з минулого.
Операційна система від Apple, з іншого боку, доступна тільки на декількох настільних комп’ютерах і ноутбуках. Тим не менш, спільна апаратної / програмної платформи робить для набагато більш стабільна / передбачуваним загальне враження, і багато воліють зручні OS X макета і елементів управління. Нарешті, Windows має набагато більше доступних бібліотек програмного забезпечення, особливо коли мова йде про вільне програмне забезпечення і іграх.
А як щодо Windows 8?
Наступна версія операційної системи Microsoft дебютував в жовтні 2012 року. Якщо ви придбали ноутбук до цього, але після 2 червня 2012 року, ви можете, в більшості випадків, оновлення до Windows 8 за $ 15. Інші поновлення зазвичай коштують $ 40. Тим не менш, модернізація між операційними системами може викликати багато проблем, тому переконайтеся, що для резервного копіювання важливих даних. Майже кожен виробник ПК також має нові моделі ноутбуків спеціально призначені для роботи з Windows 8 і її IPad-подібний інтерфейс і сенсорний підтримку. В даний час будь-який новий ноутбук ви купуєте буде мати Win8 попередньо встановленою на ньому, так що практично кожен покупець ПК буде використовувати його в кінці кінців. Список нової продукцыъ , а саме:
-
Windows 8 ;
-
ноутбуки;
-
настільні комп’ютери;
-
планшети;
-
ANS гібриди;
Дивись наш основний список тут.
Подібні теми:
Купити компютер!