Одним з найбільш дійсних методів просування сайту в пошукових системах є тематичні статті . Зараз з’явилося досить велика кількість майстрів , які займаються просуванням сайтів за допомогою цього способу . Зрозуміло при використанні цього методу слід проявляти обережність , але в грамотних руках цей метод дає дуже хороші результати.

Основна ідея просування сайту за допомогою статей укладає в тому , що рейтинг сайту підвищується за рахунок пошукових запитів і таким чином кількість відвідувачів ресурсу збільшується. В даний час між сайтами за цільову аудиторію ведеться справжня війна , оскільки від цього залежить отримується від відвідуваності ресурсу прибуток , а також надання послуг або продаж інформації . На даний момент просування сайту за допомогою статей є найпоширенішим і потужним інструментом.

Для просування сайту за допомогою цього методу необхідні статті , що відповідають тематиці сайту і чим більше статей – тим краще , оскільки саме вони індексуються пошуковими системами . До статей пред’являється одна вимога – вони повинні бути унікальним , тобто текст, що міститься в них не повинен зустрічатися на інших сайтах , оскільки інакше вони не будуть індексуватися пошуковими системами . Пошуковики не враховують текст , скопійований з інших ресурсів , і тому індекс унікальності дуже важливий при розкручуванні сайту . У статтях також прописуються ключові слова, є пошуковими запитами . З цих слів формується семантичне ядро сайту – список пошукових запитів , за якими відвідувачі приходять на сайт . При підборі ключових слів дуже важливо сператися на головну тематику сайту , проте не слід перенасичувати ними текст статті , оскільки це може призвести до блокування сторінки пошуковими системами . Крім того некоректні ключові слова можуть погіршити читабельність статті . Основною метою просування сайту є не тільки розширити аудиторію , а й утримати її . А для цього необхідно зацікавити відвідувача.

Крім того необхідно розміщення статей , що містять посилання на сайт , на інших тематичних ресурсах. Таким чином є можливість не тільки вивести сайт на перші позиції , але і збільшити його трафік , оскільки користувачі , зацікавлені вмістом статті , напевно захочуть відвідати її першоджерело .