Сьогодні будь-яка поважаюча себе компанія має потребу у власному сайті. Метою його створення є продаж товарів і послуг. Ефективність сайту залежить не тільки від його креативного , сучасного дизайну , а й від структури , зручності обігу та актуальності інформації . Таким чином , щоб ваш сайт приносив прибуток треба постійно з ним працювати. Ми займаємося підтримкою сайту , щоб ваш сайт завжди залишався цікавим і сучасним.

Підтримка сайту – це підтримка працездатності і розвиток сайту , підтримка актуальності та оперативне оновлення інформації.

Хороше текстове наповнення – це запорука успіху сайту . Інформація з часом застаріває і якщо її не оновлювати , то відвідувачі , а значить і потенційні клієнти , втратять інтерес до сайту . Пошукові системи вважають свіжу і отже більш актуальну інформацію корисною користувачам і розташовують часто оновлювані сайти вище в результатах пошуку.

Активний розвиток сайту призводить до розширення аудиторії , підвищенню позицій в пошуковій видачі та формуванню позитивного іміджу компанії.

Взятися за наповнення сайту може кожен , проте важливо , щоб матеріал був унікальним і сформований з урахуванням рекомендацій по оптимізації під пошукові системи (SEO). Якщо Ви хочете щоб заповнення сайту було зроблено як небудь , спровадьте цю роботу на одного зі своїх співробітників , у якого і без того вистачає справ , якщо ж Ви хочете щоб сайт займав високі позиції в результатах пошуку і виглядав престижно , то довірте цю роботу професіоналам.

Підтримка сайту у Львові складається з :

інформаційної підтримки

наповнення або оновлення сторінок сайту;
пошук матеріалів для розміщення на сайті;
оптимізації сторінок сайту під пошукові системи (SEO) ;
підтримка динамічних розділів сайту ( новини , актуальні питання (FAQ) , форум і т.д.);
технічної підтримки

доопрацювання сайту;
додавання нових модулів;
оптимізація системи управління вмістом сайту (CMS) під пошукові системи (SEO) ;
виправлення помилок сайту;
усунення проблем хостингу.

Щомісячна вартість підтримки сайту складає від 500  грн.

Робота з кожним сайтом індивідуальна. Інші послуги при підтримці сайту обговорюються окремо.