SEO просування молодого сайту дещо відрізняється від розкрутки сайту запущеного в роботу пару років тому. Вік інтернет-ресурсу (дата його першої індексації пошуковими роботами) відноситься до важливих фактором СЕО-оптимізації. Довіра алгоритмів пошукових систем безпосередньо залежить від віку Вашого сайту, для ефективного старту розкрутки веб-ресурсу в Інтернеті необхідно звернутися до нових методів просування сайтів. Для початківців веб-майстрів у нас є список порад, які допоможуть в короткі терміни потрапити в ТОП видачі і не стати «жертвою» фільтрів  Google і Яндекс.

Розкрутка нового сайту – це насамперед грамотне просування сайтів по низькочастотних запитах, а потім вже робота з оптимізації веб-сайту з середньочастотними  і високочастотними запитами.
Аналіз конкурентів. Оцінивши веб-ресурси, які займають перші позиції по запитах які Вас цікавлять, Ви зможете побачити їхні помилки і бути на крок попереду конкурентів при розкручуванні вашого молодого сайту.
Проведення СЕО аудиту теж важливо! Від правильного розподілу ключових запитів по посадковим сторінкам інтернет-ресурсу залежить успіх подальшої роботи.
Нові методи просування сайту як і раніше вимагають технічного налаштування веб-ресурсу та досконального тестування на помилки, тестування юзабаліті сайту.
Контент для молодого ресурсу також важливий, як і для сайту з віком. Замовляйте або пишіть самостійно цікаві статті, не забувайте про додавання медіа файлів. Оригінальний контент важливий як для пошукових роботів, так і для відвідувачів, не забувайте про оптимізацію текстів під ключові слова та їх читабельності. Для фахівців своїй сфері буде не складно складання та підбір контенту, який буде дійсно цікавий і максимально точно відобразить сферу діяльності компанії.
SEO просування нового сайту означає поступове нарощування посилальної маси. Тільки природний приріст посилань, посилань з соціальних мереж буде ефективним при роботі з молодими веб-сайтами.
Не забувайте про соціалізацію. Групи в цікавих для Вас соціальних мережах (Фейсбук, Вконтакте, Твітер, Однокласники, Інстаграм та ін.) Не тільки спосіб заявити про себе, а ще й джерело потенційних покупців для Вашого онлайн-бізнесу.
Складання докладного плану роботи на найближчі пару місяців. Пам’ятайте, що тільки кропітка робота і постійна корекція обраної стратегії розкрутки призведе до гарантованого успіху. Пошук помилок в роботі дає можливість усунути їх на ранніх етапах.

Висновки

Нові методи просування сайту – це ключ до позицій в ТОПі пошуковій видачі. Якщо Ви запустили свій онлайн-бізнес зовсім недавно, не ігноруйте внутрішню оптимізацію і наберіться терпіння. Пам’ятайте, що необдумані дії і поспішність призводять до того, що інтернет-проекти залишаються далеко від бажаних позицій в ТОП-5. Злетіти на кращі місця у видачі пошукових систем допоможе комплексна робота, постійний рух (в даному випадку навіть доречніше буде сказати просування) до поставленої мети!