Просування сайту з використанням білих та сірих методів.

Розкрутка сайту за допомогою білих та сірих методів – це чесний спосіб просування сайту в мережі інтернет але досить довготривалий.

Отже,  що саме входить  до методів чорного та сірого просування сайту?

Просування сайту за допомогою чесних методів починається з оптимізації сайту. В основному 10-15 ключових слів або словосполучень.

А також це наповнення сайту цікавими статтями. Але ці статті в першу чергу  мають бути  унікальні а не скопійовані з іншого сайту чи від конкурентів.  Тому що пошукові системи негативно ставляться до не унікального наповнення.  Чим точніше ви все опишете тим краще для вас тому що вас зможуть знайти або просто випадково потрапити на ваш сайт з пошукової системи Google чи Yandex не тільки по запитах на основні ключові слова але й по мало частотних запитах. Тому потрібно як найкраще оописувати сайт і наповнювати цікавою інформацією яка стосується тематики сайту.

Ще одним способом білого просування є реєстрацыя сайту в каталогах.  А точніше в популярних каталогах.  Не має сенсу тратити свій час на додавання сайту в маловідомі і не популярні каталоги.  Тому що додавання сайту в каталоги забирає досить багато часу.

Потрібно в першу чергу зосередитися на популярних і результативних каталогах  таких як:

-DMOZ (каталог який використовує Google)

-Yandex каталог

-Yahoo

-Mail

-Rambler  (Top 100)

-Bigmir.net

-i.ua

Та інші…

Тільки не плутайте додавання сайту в каталог з додаванням в саму пошукову систему.

В більшості випадків це різні речі.

Хоча в результативні каталоги досить важко потрапити але додавши сайт в популярний каталог можна досягти значного результату.

Тому перед  добавлянням сайту в популярні каталоги  перш за все потрібно оптимізувати та наповнити сайт цікавою інформацією. Тематика сайту та інформація яка на ньому розміщена повинна відповідати певному розділу каталога в який ви добавляєте свій сайт.

Читайте також:

Чорні методи просування сайту