Просування сайтів чорними методами

Під чорним просуванням мається на увазі просування сайту різними не чесними  і шахрайськими способами.

-Це використання скритих текстів на сайті. Пошукова система бачить інформацію а люди ні. Це забезпечується використанням дуже дрібного шрифту. Або колір тексту зливають з фоном.

-Дублювання текстів

-Масова розсилка посилань на сайт по каталогах, форумах, соціальних мережах, електронною поштою використовуючи спеціальне програмне забезпечення.

До переваг чорного просування можна віднести тільки швидкий результат (якщо він взагалі буде).

А от недоліків значно більше:

-Ваш сайт може потрапити в Спам пошукової системи ( Google чи Yandex та ін.)

І тоді він або взагалі не буде відображатися в пошуку або в кращому випадку на останніх сторінках пошуку. Вивести потім сайт з Спаму пошукової системи дуже тяжко а в деяких випадка й не можливо.

Тому вирішувати вам за допомогою яких методів і способів виконувати просування сайту.

Якщо ви вирішили звернутися до якоїсь компанії яка займається розкруткою сайтів то поцікавтесь як вони будуть здійснювати просування вашого веб сайту. НЕ ВІРТЕ КОМПАНІЯМ ЯКІ КАЖУТЬ ЩО ВИВЕДУТЬ ВАШ САЙТ НА ПЕРШІ СТОРІНКИ ПОШУКОВИХ СИСТЕМ ЗА ДЕКІЛЬКА ДНІВ.

А якщо їм це і вдасться за допомогою шахрайських методів просування сайту.  То коли ви відмовитесь від послуг компанії ваш сайт так само як і швидко піднявся в пошуку так само й опинеться в самому низу пошукових запитів в пошукових системах.

Читайте також:

Просування сайту з використанням білих та сірих методів.