Просування сайтів в пошукових системах.

Розкрутка сайтів або ж просування web сайтів в пошукових системах – це довготривалий і складний процес  який потребує спеціальних знань та навиків в сфері WEB та SEO.

    Отже, що таке просування веб сайту?

Просування сайту – це виведення сайту на перші сторінки пошукових систем.

Зараз є багато пошукових систем але щоб досягти результату під час просування сайту потрібно зосередитись в першу чергу на основних пошукових системах таких як  Google та Yandex. Але все ж таки не потрібно забувати й про такі пошукові системи як Rambler, Yahoo, Hotbot, AltaVista, AQL в основному в тих випадках коли ви хочете щоб на ваш сайт знаходили люди не тільки з України але й з інших країн.

      Отже просування сайту – це виведення сайту в Top 3, Top 5 чи Top 10 в основних пошукових системах таких як Google та Yandex. Враховуючи певний список ключових слів по яких будуть проводитись запити.

В більшості випадків оптимізуючи сайт по ключових словах як правило враховують 10 -15 основних ключових слів та словосполучень по яких ви хочете щоб вас знаходили пошукові системи, а перш за все люди і в подальшому ваші клієнти.

Як вже згадувалось просування сайту це довготривалий процес тому щоб досягти результату потрібно як мінімум 3 місяці або й більше безперервної роботи над сайтом.

Як розраховується ціна просування сайту.