• Реєстрація сайту та фірми ( з коротким описом) в пошукових системах, каталогах та рейтингах (5750 – каталогів, пошукових систем, та рейтингів).

Основні з яких швидше за все вам вже відомі це:
Google.com.ua, Yandex.ua, Rambler.ru, Mail.ru, i.ua, bigmir.net, meta.ua, yahoo.com, bing.com та ін.
Частина з яких виключно регіональні:
Такі як dlab.lviv.ua
Doshka.lviv.ua та ін.

 

  • Реєстрація сайту в інструментах для веб-майстерів Google, Google Analistiks, Yandex Вебмастер, Яндекс Метрика. При потребі виведення на ваш сайт лічильників відвідуваності.

 

  • – Оптимізація вашого сайту під основні пошукові системи такі як Google та Yandex. Прописання ключових слів (10-20 ключових слів на ваш вибір ).

 

  • – Написання та оптимізація по ключових словах цікавих статтей ( 10-20 статтей)
  • Просування в соціальних мережах – Створення групи в VK запрошення в групу більше 2000 учасників. Масові розсилки в приватні повідомлення з посиланням на ваш сайт та з коротким описом фірми більше чим 5000 учасників.
  •  E-mail розсилки – розсилка електронною поштою посилань на ваш сайт та короткого опису чим ви займаєтесь і які товари та послуги пропонуєте. На 12000 – e-mail адрес.
  •  Підготовка та подання звітів про виконану роботу:

– -Кількість людей які відвідали ваш сайт.
– -З яких джерел.
– -Час перебування на сайтів та кількість переглянутих сторінок.

Разом 1200 грн. ( Одноразові витрати)

Вище описаний комплекс заходів сприяє ефективному просування вашого сайту ( Товарів та послуг) в мережі інтернет, значному збільшенню відвідуваності вашого сайту. А в свою чергу і збільшенню ваших клієнтів, які готові купляти ваші товари чи замовляти послуги.

 

Виникли питання телефонуйте:

 

+380975615158

+380936848653

 

Подібні теми: