SEO – копірайтинг вважається важливою складовою частиною яка входить в пошукову оптимізацію сайтів. Але, незважаючи на це, його часто неправильно оцінюють багато оптимізаторів. Основа SEO – копірайтингу полягає в наявності на сайті ключових слів, а також їх певна щільність в тексті з обов’язковим виділенням ключових фраз спеціальними тегами. Так формується процес «заточування» сторінки сайту під один або два запити. Тут досить важливою вимогою буде унікальний контент. Від добре написаної seo-статті буде залежати не тільки подальша доля сайту, але і бюджет посилань, який витратять на його просування.

Оптимізація сторінки відбувається певним чином. У тексті сторінки є достатньо адекватна кількість вкладень ключових слів. Це 6% від загального обсягу слів. В основному, менший відсоток може бути не врахований пошуковими системами. Втім, як і більший відсоток також. Якщо відсоток ключевиків дійде до 20%, то це може призвести оптимізований сайт до бану з боку пошукачів.

Мінімальна довжина статті повинна бути приблизно в 300 слів, так як дозволить досягти найкращого співвідношення щільності ключевиків на сторінці. У SEO – копірайтингу весь текст бажано писати на «простій мові» тобто під час читання статті у користувача не повинно з’явитися думки про те, під якою  пошуковою системою оптимізована ця сторінка. Стаття повинна бути не сильно нав’язливою для читача. Прекрасний ефект може призвести розподіл ключових словосполучень по всій сторінці. На самому початку тексту бажано застосовувати їх щільніше, а в кінці – вже значно рідше.

Ключове слово бажано писати в кожному параграфі, але тільки не на шкоду читацького сприйняття тексту. Необхідно використовувати ключові слова в різних словосполученнях. Це зможе зберегти читаність статті.

Якщо ви займаєтеся просуванням реклами в інтернеті, то Календар апдейтів Яндекса є ефективним інструментом для роботи в цій пошуковій системі. Наприклад, апдейт чекер дозволяє своєчасно відстежувати інтервали повірки позицій за розкладом і моніторити конкурентів.