Розкручувати сайти не просто , а дуже просто , треба лише знати , що хочуть побачити роботи на сторінках вашого сайту , щоб правильно його проіндексувати . Зараз сайти пишуть більше для роботів , ніж для людей. Пошуковий робот  google, саме той цензор і порадник , який може донести про існування вашого шедевра мільйонам людей, що шукають інформацію в інтернеті . Так як же розкрутити сайт – запитаєте ви .

1 ) Не треба розпорошуватися – розкручувати треба не сайт , а конкретний пошуковий запит, наприклад : Як розкрутити сайт Гугл. Зрозуміло , щоб пошукові роботи його помітили і виділили з усіх слів і словосполучень – словосполучення : як розкрутити сайт в google  і його похідні повинно зустрічатися на сторінці сайту найчастіше , але не нескінченно часто , а складати приблизно 2,5 % від усіх слів.

2 ) дуже важливо! Весь текст розкручуваного сайту повинен бути унікальним !

3 ) Назва сайту має відображати тему сайту … /prosuvannya-sajtu-v-google/

4 ) Дуже добре коли на вашу сторінку  посилається  сайт з схвалений  пошуковою системою і такої ж тематики як і ваш сайт.

5 ) Треба обов’язково відобразити тему сайту ( Просування  сайту в Гугл ) в Титулі сайту ( title = ” Просування  сайту в Гугл ” ) , в описі сайту.

6 ) Сторінка бажано повинна бути статичною ( html ) , з мінімумом зовнішніх гіперпосилань , з лічильником типу list.ru ( своєрідна додаткова гарантія для роботів пристойності вмісту) При дотриманні всіх вищеперелічених умов , ви легко потрапите на передові місця пошукових систем по низькочастотних і навіть середньочастотним пошуковим запитам , і ваш сайт стане популярним.

Створення та просування сайтів у Львові