З настанням 21 століття  реклама в пресі, радіо, телебаченні а також зовнішня реклама різко втрачає свою актуальність.  І не в силі чинити опір інтернет рекламі. З кожним роком все більше і більше людей користуються мережею інтернет. Шукаючи через пошукові системи практично все. Це і різні товари та послуги так і будь яку іншу інформацію. Купляють та замовляють товари та послуги через інтернет не виходячи з дому. Або просто переглядають де краще купити ту чи іншу річ. Порівнюють ціни де дорожче а де дешевше.

Тому ефективне просування сайту приносить не менший прибуток, ніж реклама засобами масової інформації. А вартість при цьому значно дешевша ніж реклама ЗМІ.  Тому не потрібно платити більше!

Просування в інтернеті дозволяє поширювати рекламу для конкретної групи людей. Таким чином ви витрачаєте свої кошти тільки на те що дійсно принесе вам прибуток.

Зараз існує безліч ефективних інструментів для просування. Просування в соціальних мережах, пошукова оптимізація, рекламні,  банери, pr-статті та ін.