Ремонт комп’ютерів у Львові якісно,швидко, недорого.

  Щасливі власники сучасної комп’ютерної техніки і гаджетів час від часу стикаються з проблемою їх обслуговування і ремонту. Якщо «залізний» один довго думає, працює на межі можливостей, а то й зовсім не бажає з вами спілкуватися, не варто «стукати по колесах» або «перевіряти двірники», як це роблять початківці автомобілісти. Тут потрібен майстер, який без праці поверне до життя ваш улюблений пристрій. Поломки бувають різні, а вихід один – шукати надійну компанію, майстрами якої буде оперативно надана комп’ютерна допомога. У Львові гарантовано якісно і дуже швидко такі послуги надає наша компанія “Віп-Ком”.

За наявності технічної можливості досвідчені майстри оперативно проведуть ремонт. Якщо ж поломка значна, то запропонують відвезти вашого улюбленого друга в обладнану майстерню. Наша компанія, здійснює ремонт комп’ютерів в Львові не перший рік, тому наші фахівці підберуть ліки від будь-яких комп’ютерних  хвороб, вірусів і нездужань. Комп’ютерний доктор поспішає на допомогу!

Налаштування комп’ютерів в Львові – це “хвора” тема для багатьох мешканців нашого міста Львів. Нерідко «ліцензійне» ПО виявляється криво зламаним, антивірус через 30 днів вимагає ключ, а половина утиліт і зовсім не запускаються. Якщо враховувати той факт, що при продажу техніки їх установка не завжди проводиться професіоналами, то після такого втручання в мозок машини, вам просто буде необхідна допомога наших фахівців.

Ми не тільки ремонтуємо, але і надаємо повне обслуговування комп’ютерів  у Львові  та області.

У перелік послуг входить переустановка ПО і софта, підбір драйверів, лікування вірусів, налагодження системи, подальший сервіс. Крім того, ми маємо можливість проводити ремонт комп’ютерної техніки не тільки у приватних осіб, але й на підприємствах і в установах.

Ось візьмемо, наприклад, ноутбук або нетбук. Це дуже тонка і вимоглива техніка, яка погано переносить спеку, не любить холод і настільки вибаглива, що ламається від одного невірного руху. Тому, якщо ви хочете зустрітися з вашим «портативним» помічником ще хоча б раз і застати його в «хорошому настрої», то ремонт ноутбуків в Львові необхідно проводити тільки в компанії, яка має хорошу репутацію.

Навіть якщо ви знайшли в пошуковику безліч сайтів компаній, що надають послуги з ремонту ноутбуків, не радійте передчасно. Будьте максимально обережні! Знайти фірму, яка виробляє ремонт комп’ютерів – не проблема, але от якість роботи не завжди буде відповідати ціні на послуги. Ви ж знаєте, що анекдоти про горе-майстрів, які шукають кнопку «Пуск» в Лінуксі, плутають системний блок з процесором, і пропонують перезавантаження системи у випадку поломки «мишки» беруться не на порожньому місці. Довірите ви своє здоров’я аби кому? Так навіщо ж ризикувати «здоров’ям» своєї техніки, довіряючи її лагодження випадковим людям?

Тобто морально треба бути готовим до виходу з ладу елементів вашого комп’ютера після 2-3 років експлуатації.

Наші рекомендації щодо підвищення надійності та тривалості терміну служби комп’ютера:

  •  Раз в два-три місяці перевіряйте систему охолодження;
  •  Контролюйте появу сторонніх звуків і шуму механічних вузлів;
  •  По можливості уникайте ударів та вібрації;
  •  Не рідше 1 разу на 3 місяці очищайте компоненти системного блоку від пилу;     Використовуйте джерела безперебійного живлення та мережеві фільтри, щоб уникнути різких стрибків напруги в ланцюзі живлення;
  •  Не варто економити на таких елементах системного блоку як материнська плата та блок живлення.

Можна ще дуже довго говорити про особливості ремонту та обслуговування комп’ютерної техніки, однак, щоб заощадити ваш час і гроші, радимо провести ремонт комп’ютера саме в нашій компанії. Звертайтеся до наших комп’ютерних фахівців, і ваш електронний вихованець буде служити вам вірно  ще багато років.

Тільки з виїздом до клієнта так як тимчасово офіс не змінаємо. Тільки місто Львів.

Телефонуйте прямо зараз!

 

Телефони:

+38097 56 15 158

+38093 68 48 653