Ремонт і обслуговування оргтехніки

Наш Сервісний Центр забезпечує технічне обслуговування і ремонт будь-якої складності друкуючої оргтехніки. Серед послуг нашого Сервісного центру: ремонт принтерів, ремонт факсів, ремонт копірів (ремонт ксероксів), а також сервісне обслуговування всього друкуючого обладнання. У роботі ми використовуємо високотехнологічне сучасне обладнання, високоякісні витратні матеріали та запасні частини. Сервісне обслуговування та ремонт оргтехніки проводиться в найкоротші терміни за рахунок власного складу комплектуючих. Для ремонту оргтехніки ми використовуємо як оригінальні запасні частини, так і сторонніх виробників, що дозволяє домогтися найкращого співвідношення ціна / якість.

Ми проводимо повну діагностику, профілактику, ремонт принтерів, ремонт копірів (ремонт ксероксів), ремонт факсів та іншої друкуючої оргтехніки як по разовим заявкам, так і в рамках абонентного сервісного обслуговування.
Ремонт принтерів (ремонт принтерів в Запоріжжі) займає не останнє місце в раціоні вироблених робіт сервісним центром. Ми робимо ремонт принтерів будь-яких марок і модифікацій, і ремонт принтерів в нашому сервісному центрі – це завжди швидкий ремонт принтерів, це завжди кваліфікований ремонт принтерів, це завжди якісний ремонт принтерів – це ремонт принтерів, орієнтований на безвідмовну роботу. Якщо у вас зламався факс – це теж не проблема, ремонт факсів (ремонт факсів у Львовіі) здійснюється як на території замовника, так і в нашому сервісному центрі. Ми робимо ремонт факсів Panasonic, ремонт факсів Samsung, ремонт факсів Brother та ін виробників. Ремонт копіювальної техніки (ксероксів) – здійснюється здебільшого на території замовника, так як ремонт копіювальної техніки звичайно потрібно зробити в найкоротші терміни і апарати часто громіздкі і не зручні до перевезення. ви можете замовити ремонт копіювальної техніки.

 З огляду на те, що основоположником копіювальних апаратів стала саме компанія XEROX – називати всі інші копіри люди теж стали ксероксами. Іншими словами – це ім’я стало прозивним і початок передавати функціональну особливість копіювальних апаратів, а не їх бренд виробника. Заправка ксерокса (копіра) як і заправка будь-якого картриджа в нашому сервісному центрі здійснюється з використанням тільки перевірених і якісних витратних матеріалів, що дозволяє робити заправку ксероксів (копірів) на високому професійному рівні. А також подовжує “життя” вашого апарата після заправки ксероксу (копіра). Наш сервісний центр має в своєму штаті фахівців високого рівня по заправці ксероксів (копірів) а також їх ремонту.

 Ми даємо гарантію на всі види робіт з ремонту та обслуговування оргтехніки.

Ремонт комп’ютерів і ноутбуків є невід’ємною частиною роботи сервісного центру. Ремонт комп’ютерів та ремонт ноутбуків роблять люди, які стикаються з цими проблемами щодня і тому рішення задач з ремонту комп’ютерів і ремонту ноутбуків в нашому сервісному центрі компанії Віп-Ком  займає мінімум часу. Після ремонту комп’ютера або ремонту ноутбука в сервісному центрі Віп-Ком  ви отримаєте гарантію на заміну запчастини чи блоку, що звільнить вас від додаткових витрат на ремонт даного блоку в майбутньому (в межах дії гарантійного терміну) при ремонті комп’ютера або ноутбука. Здійснюючи діагностику та ремонт комп’ютерів і ноутбуків ми
керуємося принципом – краще зробити раз і добре, ніж багато разів і по чуть чуть. Саме тому для роботи в нашому сервісному центрі були відібрані кращі фахівці, а інші звільнені і осіли у конкурентів псуючи їх репутацію.  Замовляючи ремонт комп’ютера або ноутбука у нас ви можете бути впевнені в тому, що ваша техніка в надійних руках і ми змусимо її працювати на Вас у найкоротший термін. Ремонт МФУ (ремонт МФУ – багатофункціональних пристроїв у Львові). Перші МФУ не відрізнялися високою якістю і тому досить часто виходили з ладу.

Один час ми навіть радили своїм клієнтам не купувати МФУ (багато функціональний пристрій, принтер + сканер + копір, а іноді навіть і + факс в одному пристрої), а купувати всі ці пристрої окремо. але час не стоїть на місці, і на сьогоднішній день МФУ є майже в кожному офісі або навіть квартирі. Основні виробники друкованої техніки вивели на новий рівень якість виготовлення МФУ, але проблеми бувають з будь-якою технікою, тому ремонт МФУ – питання з яким стикаємося майже щодня. Ремонт МФУ в запоріжжя – це до нас! Ме робимо ремонт МФУ Samsung, ремонт МФУ Xerox, ремонт МФУ Canon, ремонт МФУ HP та інших марок. Сервісний центр Віп-Ком здійснює ремонт моніторів, ремонт блоків живлення моніторів, ремонт і заміна матриці моніторів, ремонт моніторів Samsung, ремонт моніторів LG, Sony, ремонт моніторів Benq та ремонт моніторів інших марок. Сервісний центр крім заправки картриджів у Львові здійснює ще й відновлення картриджів (відновлення картриджів у Льові). Відновлення картриджів (регенерація картриджів) – це заміна яких або запчастин лазерного картриджа для забезпечення ідеальної якості друку. Так як у кожної запчастини картриджа є свій ресурс, відновлення картриджів (відновлення картриджів У Львові) доводиться робити, звичайно, кожну 2-3 заправку. Якщо не робити відновлення картриджів і не міняти запчастини, які вимагають заміни – крім низької якості друку Ви зменшите термін служби Вашого принтера. Установка Windows систем (зокрема установка Windows 7) – послуга, яка  безкоштовно при покупці комп’ютера або ноутбука у нас. Установка Windows 7 послуга затребувана, оскільки в порівнянні з Windows XP Windows 7 має ряд переваг. Ми рекомендуємо установку Windows 7 і при цьому звичайно не забувайте про закон. Установка Windows 7 разом з драйверами і пакетом потрібних для роботи програм в нашому сервісному центрі здійснюється в перебігу дня, з подальшим тестуванням пристрою, на якому була зроблена установка Windows 7. Вартість процедури по установці Windows 7 – 8 у.о. Хочете встановити Windows 7 у Львові – приходьте до нас!!! Технічне обслуговування принтера, мфу  включає в себе такі основні моменти:Діагностика стану апарату. Очищення оптичної системи апарату: дзеркал, лінз, оптрони пар, датчиків і т.д. Очищення блоку подачі і транспорту паперу. Очищення роликів реєстрації паперу. Очищення і змащування шестерень передавального механізму. Очищення бункерів відпрацьованого тонера і перевірка картриджів. Очищення лотків для паперу та зовнішніх панелей апарату. Очищення притискного і тефлонового валів, лапок відділення копіра або вузла принтера, мфу. Виявлення необхідності заміни деталей і вузлів, що виробили свій ресурс і заміна їх за погодженням.

Тестування пристрою, налаштування необхідних параметрів після проведення техобслуговування.

Ремонт оргтехніки:

Визначення технічного стану апаратів і пристроїв в ході експлуатації або після ремонту називають технічним діагностуванням. За допомогою технічної діагностики пророкують можливі відхилення в режимах роботи техніки, а також розробляють методи і засоби виявлення і локалізації несправностей. Все це досягається методом технічного обслуговування апаратів і своєчасного ремонту. Діагностика, технічне обслуговування та ремонт апаратури проводиться кваліфікованими фахівцями. В залежності від виконуваних робіт ремонт апаратів проводиться на робочому місці замовника або в майстерні компанії. У вартість разового ремонту оргтехніки не входить вартість діагностики. Уклавши, з нами договір на технічне обслуговування (ТО) апаратури Ви отримаєте реальну економію на оплаті за діагностику та за виконання ремонтних робіт. У цьому випадку Ви будете платити тільки за технічне обслуговування та вартість запасних частин. Безкоштовна діагностика обладнання Профілактика Заправка витратними матеріалами Ремонт будь-яких видів складності Чищення й змащення механічних вузлів і деталей Ремонт або заміна несправних деталей Настройка і регулювання окремих вузлів Тестування і складання устаткування Гарантія на роботу. Абонентське обслуговування.  Діагностика проводиться БЕЗКОШТОВНО за умови проведення подальших робіт в нашому сервісі. Наша компанія надає весь комплекс послуг з продажу, установки, сервісного обслуговування та ремонту оргтехніки найбільших виробників…

Заправка картриджів у Львові