Послуги ремонту комп’ютерної техніки, ноутбуків

Потреба у платних послугах ремонту виникає, коли термін гарантії скінчився, або ж проблема не відповідає вимогам гарантійного обслуговування.Компанія «Віп-Ком»  пропонує досить великий обсяг послуг по ремонту комп’ютерної техніки, ноутбуків, аксесуарів.

Діагностика

Коли покупець приносить несправний комп’ютер, ноутбук чи плеєр, перше, що потрібно зробити  — визначити, у чому проблема.

Якщо комп’ютер «глючить», або ж ви хочете дізнатися, чи нормально працюють комплектуючі вашого ПК в умовах максимального навантаження, – потрібно провести діагностику. Вона вкаже на існуючі проблеми (перегрів, недостатню потужність тощо), а знаючи причину, можна планувати заходи для її усунення.

Первинну діагностику можна провести у присутності клієнта. Однак детальніша перевірка потребує повного розбору ремонтованого «заліза», запуску тестових програм і займає від кількох годин до кількох днів (коли проблема «плаваюча» – тобто з′являється неперіодично). Діагностика окремих комплектуючих системного блоку (відеокарти, процесора, оперативної пам’яті тощо) – щоб з’ясувати, наскільки стабільно вони працюють, чи відповідають вашим нинішнім вимогам, чи є причиною непрацездатності системи. Якщо виявлену проблему ми усунули і полагодили пристрій, то ви платите лише за виконану роботу, а не за діагностику.

Обслуговування та ремонт дрібної техніки

Сервісний центр  «Віп-Ком»  надає послуги із ремонту та обслуговування флешок, навушників, плеєрів, комп’ютерних мишок та іншої дрібної техніки. Проблеми бувають різних видів. Зокрема, внаслідок під’єднання флешок до різних комп’ютерів, є небезпека назбирати вірусів, і не лише «заразити» власний ПК, а й пошкодити дані на носієві. У плеєра може «злетіти» прошивка, внаслідок чого він навіть не увімкнеться, а через переламаний дріт мишка, швидше за все, відмовитися працювати тощо.

Якщо проблема із вашим ПК не відповідає жодній із описаних вище, але заважає нормальній роботі комп’ютера чи ноутбука, спеціалісти нашого сервісного центру встановлять її та ліквідують. У разі несерйозної поломки, майстри можуть її ліквідувати у найкоротший строк.

договірна, запитуйте в спеціалістів сервісного центру.

 

Заміна матриці в ноутбуці

 Внаслідок удару чи іншого некоректного користування  матриця ноутбука (екран)  може тріснути. Залежно від моделі пристрою, ми підберемо матрицю та встановимо її. Задля уникнення непорозумінь, ми проводимо політику передоплати за усі деталі, які замовляємо для вашої техніки. У тому числі, за матрицю. Вартість матриці не включена у вартість ремонту і сплачується окремо.

Зарядні пристрої – доволі чутливі агрегати. Якщо ви їх неправильно експлуатуєте (спочатку під’єднуєте до мережі, а потім вставляєте акумулятори), або ж використовуєте у приміщеннях із підвищеною вологістю (ванна кімната, кухня, підвал), чи у вашому будинку часті перебої електропостачання — усе це може призвести до поломки пристрою.

Ремонт плат

 Через неправильну експлуатацію, перегрів, стрибки  напруги чи вік, відеокарта, материнська і звукова плати  можуть вийти з ладу. Процес ремонту часто включає чистку в ультразвуковій ванні, заміну конденсаторів, перепаювання мікросхем та інші дії, які варто довіряти лише професіоналам.

 Наші майстри допоможуть вам вирішити будь-яку із перелічених проблем, і навіть більше. За деталями звертайтесь до менеджерів сервісного центру.

Із часом комплектуючі комп’ютера морально старіють ( не відповідають потребам програмного забезпечення), або ж виходять з ладу. У такому випадку виникає потреба їх замінити. Наприклад, встановити нову відеокарту, кулер або пам’ять. А бувають випадки, коли мережева плата “згорає” під час грози, або ж узагалі відсутня у комплектації, а це унеможливлює доступ до Інтернету, — тож, наші спеціалісти встановлять вам нову плату.

 Якщо ж ви придбали, наприклад, принтер, ми налаштуємо його спільну роботу із уже існуючими апаратними засобами.

Відновлення та збереження інформації

Коли комп’ютер ламається, є загроза втратити цінні документи. Чи можна відновити ці дані? І так, і ні. Усе залежить від складності поломки. Ви платите нашим спеціалістам лише у разі успішного виконання завдання.  Однак для цього іноді необхідно надати додаткові носії інформації, на які відновлені дані записуватимуться (флешка, вінчестер). В особливо складних випадках ми можемо надіслати ваш вінчестер у Львові, компанії, яка спеціалізується на відновленні даних, що коштуватиме дещо дорожче.

Встановлення програмного забезпечення замовника

Виходячи із досвіду спілкування з кілєнтами, ми з’ясували, що найчастіше виникає потреба встановити на ПК Скайп, антивірусну програму, налаштувати WiFi (бездротовий доступ до мережі) тощо. Ми встановимо ці та будь-які інші ліцензійні програми, які потрібні вам для роботи чи відпочинку. Установка кожної програми оплачується окремо, однак у разі встановлення декількох програм на один ПК в один день, надаються знижки.

 Бувають випадки, коли програми дуже повільно завантажуються, або й взагалі не запускаються, файли та папки просто зникають із комп’ютеру, а тексти у Word’і відображаються у вигляді дивних символів та знаків. Однією з головних причин таких змін можуть бути віруси. Антивірусна програма знаходить, знешкоджує та лікує файли від вірусів; запобігає повторному зараженню. Однак, іноді віруси можуть  пошкодити чи навіть вивести з ладу операційну систему. У такому випадку потрібно перевстановити ОС, що оплачується додатково.

Відновлення працездатності ОС Windows

 Windows може припинити роботу із багатьох причин. Зокрема, коли антивірусна програма відсутня чи працює несправно, на комп’ютер можуть потрапити віруси і пошкодити системні файли. А якщо ви часто встановлюєте та видаляєте програми, ігри, то некоректна робота може призвести до помилок операційної системи. Причиною можуть бути і проблеми з «залізом».

Встановлення операційної системи Windows на ноутбук

Клієнти часто хочуть скористатися послугою Downgrade – встановити на ноутбук старішу версію операційної системи (особливо, якщо звикли з нею працювати). Наприклад, Windows XP замість Windows Vista. У цьому випадку можуть виникнути труднощі із пошуком драйверів (спеціальних програм, що налагоджують роботу між начинням вашого комп’ютера та суміжними пристроями – принтерами, колонками тощо).

Якщо клієнт придбав “чистий” ноутбук, тобто без ОС взагалі, або ж з Linux’ом чи DOS’ом, ми встановимо ту операційну систему, яка задовольнить потреби споживача. Зокрема, найпоширенішою ОС у світі є Windows, оскільки він підтримує велику кількість програм та обладнання. Спеціалісти КТС мають сертифікати Microsoft та компетенції Microsoft Silver OEM Hardware, Silver Desktop та Silver Volume Licensing.

 Без операційної системи ваш ПК – фактично купа заліза та пластмаси. Для того, щоб ви могли користуватися комп’ютером (набирати тексти, створювати таблиці, проводити розрахунки та навіть розкладати пас’янс), необхідно встановити ОС.

 Встановлення ліцензійної операційної системи забезпечує безкоштовне її оновлення, захист від вірусів та стабільну роботу загалом.

 

 Найпоширенішою операційною системою у світі є Windows, оскільки він підтримує велику кількість програм та обладнання.

Зверніть увагу, етичні норми та Законодавство України не дозволяє використовувати неліцензійне програмне забезпечення (Закон України «Про авторське право і суміжні права», Цивільний кодекс).

Профілактичне обслуговування ноутбука

 Найпоширеніша проблема ноутбуків — перегрів. У невеликому корпусі із маленькими радіаторами дуже важко відводити тепло. До того ж, ноутбук постійно збирає пил у тих місцях, де ви ним користуєтеся: на підлозі, на дивані тощо. Для того, щоб попередити неполадки та забезпечити стабільну роботу пристрою, рекомендується, принаймні раз у рік, проводити його чистку.

 Крім цього, ми виконуємо перезборку. Оскільки розібрати і зібрати ноутбук — справа не з найлегших, а  всередині ще й “тісно”, то й ціна, відповідна.

Профілактичне обслуговування системного блока

Послуга включає чистку корпусу, вентиляторів та інших комплектуючих, зменшення стороннього шуму та, за потреби, перезборка.

Дрібні часточки, як от пил, ворс чи шерсть домашніх улюбленців, можуть стати причиною неполадок вашого комп’ютера. Пил проводить електроенергію, що може призвести до замикання, як і дрібні комахи (павуки, мухи), які потрапили у ваш системний блок.  Системний блок працює як пилосмок – збирає усі часточки із повітря. Запилюються і вентилятори. Це може призвести до збільшення шуму, погіршення охолодження і перегріву системи або її складових. Однак, часто кулери не підлягаю чистці, отож вартість послуги зростає на ціну нового кулера.

Іноді виникає потреба почистити контакти комплектуючих.

Самостійна чистка у разі, якщо ви не професіонал, може призвести до порушення роботи ПК.