Одним із секретів вдалої пошукової оптимізації сайту в найбільших системах пошуку є високий рівень посилальної маси. Звичайно , це штучний показник популярності вашого сайту , але в цей час саме він впливає на ранжирування ресурсу в пошукових системах.

Фундамент оптимізації пошуку !

Посилання – це гарантія успішної роботи бізнесу , стійких позицій на ринку , а також постійно доброго результату. Просування сайту на першу сторінку в пошукових системах неможливо без використання посилань. Необхідно так розрахувати свій бюджет , щоб ви змогли витратити якусь його частину на покупку місця для перехідників на ваш сайт .

Так що ж таке посилання ? Посилання в seo – тексті – це один з найголовніших елементів гіпертексту , який виступає основним пунктом у роботі пошукових роботів. Таким чином , цей маленький лінк на сайт показує пошуковим системам популярність  ресурсу. З цього випливає , що чим більше посилань входить на ваш сайт , і чим більша  перелінковка на ньому , тим його авторитетність стає вище.

Для того щоб отримати посилання з іншого сайту на свій , необхідно домовитися про розміщення таких посилань з адміністратором ресурсу , або можна викупити собі місце . Крім того , існує біржа посилань для того , щоб бути впевненим про збереження посилання на довгий час.

Потрібно звичайна рекламна стаття , в тексті якої можна розмістити кілька посилань. Все досить просто , але поставити ваше повідомлення переходами на інші сторінки потрібно ненав’язливо і ефектно , щоб у читача виникало бажання затриматися на вашому сайті подовше . Вже зацікавлений користувач буде переходити від посилання  до посилання , дізнаючись все більше і більше цікавої інформації.

Як бути ?

Ви пишете текст немов письменник , а потім розставляєте , де необхідно посилання . У більшості випадків додатковий текст для розміщення перелінковки не потрібен. Скористайтеся тією інформацією , яка вже є . Крім того , звичайному користувачеві не знадобиться повна адреса того , куди б ви хотіли його спрямувати. Найголовніше в написанні seo – текстів – це корисність та інформативність .

Ця тактика тільки допоможе прибрати бар’єри в розумінні того , куди веде посилання і збільшить трафік відвідувачів на ваш сайт .