Існують різні методи розкрутки сайту. Одним з ефективних методів про який я сьогодні напишу це просування сайту за допомогою розсилок.

Розсилки можна проводити електронною поштою, в соціальних мережах, СМС розсилки та ін.

Основні переваги такого методу просування сайту це те що як правило розсилки робляться великій кількості людей. 5000-15000 тис. частина з цих людей зайде на ваш сайт і  їх зацікавлять ваші товари чи послуги. І наступного разу вони вже будуть заходити на ваш сайт по прямому посилання. Або додадуть ваш сайт в закладки.

Також до переваг можна віднести регіональну принадлежніть, розсилку робиться безпосередньо по конкретному місту наприклад Львів (якщо компанія пропонує товари та послуги тільки у Львові). А можна й навпаки проводити розсилку по всій Україні.

Таким чином за допомогою розсилок можна ефективно збільшити відвідуваність сайту.  А це і збільшення купівлі ваших товарів і замовлення послуг.

Ще однією перевагою є те що розкрутка сайту за допомогою розсилок обходиться клієнту недорого. Порівняно з іншими методами розкрутки.

На мою думку недолік тільки один. І це тільки тоді коли ви пропонуєте товари чи послуги які можуть зацікавити тільки дуже “вузьке” коло людей. Тому що розсилка робиться всім без виключення користувачам які є в базі.  Хоча цей недолік компенсує те що розсилка робиться дуже великій кількості людей.

Саме тому розкрутка сайту за допомогою розсилок є досить ефективним і недорогим методом просування сайту. У нас ви можете замовити розсилку по e-mail (електронною поштою)  або в соціальних мережах.  Зробимо все якісно і недорого.

Телефонуйте:

097 56 15 158

093 68 48 653