Отже, якщо Ви вирішили створити сайт , то ось інформація яка може бути вам корисна:

Щоденна аудиторія інтернету становить близько 10 млн. чоловік.
Практично кожен користувач хоча б раз на день заходить на пошукову систему.
До 80-90 % аудиторії всіх сайтів приходять саме з пошукових систем по пошуковим запитам.
Створення сайту сприяє :

збільшенню обсягу продажів.

Інтернет- технології дозволяють створити величезний магазин , навіть якщо компанія взагалі не має торгових площ. Сайт сприятиме збільшенню обсягу продажів компанії двома шляхами: шляхом додаткових продажів безпосередньо з сайту і шляхом збільшення загального обсягу продажів за рахунок покупців, що прийшли після відвідування сайту фірми.

оперативно доносити інформацію до клієнтів .

Сайт – єдиний  рекламний засіб, що дозволяє зробити загальнодоступною інформацію про ціни, знижки , нової продукції і т.д. протягом декількох хвилин, не обмежуючись за обсягом інформації.

формуванню іміджу компанії.

Наявність сайту – це необхідний атрибут бізнесу , який дозволить невеликій компанії виглядати великою корпорацією .
допомагає знайти нових ділових партнерів. Сайт донесе інформацію про компанію до більшого числа потенційних клієнтів , ніж будь-яка реклама в ЗМІ , і розширить межі Вашого бізнесу.

зниження Ваших витрат .

Наявність власного сайту в Інтернет дозволяє значно скоротити кількість рекламної друкованої продукції , а в ряді випадків і повністю відмовитися від дорогої реклами в ЗМІ.

підвищенню ефективності реклами Вашої продукції.

Сайт – це єдиний засіб реклами , який доступний користувачам 24 години на добу , 7 днів на тиждень , 365 днів у році.
збільшення прибутку від продажів. Створення сайту компанії дозволяє підвищити прибуток від продажів за рахунок збільшення обсягу збуту через сайт через залучення нових клієнтів і добитися зниження витрат .
Скорочуються витрати на рекламу і на утримання торгових і складських площ , витрати на роботу з клієнтами. Ваш сайт перетворюється на універсального консультанта , який зможе розповісти клієнтові про пропоновані послуги та продукти більше будь-якого менеджера . Сайт буде працювати цілодобово і не буде  вимагати  великих і постійних капіталовкладень .