У вас є сайт , і ви не знаєте , як заявити про себе своїм майбутнім відвідувачам ? Для цього існує сео просування , яке є комплексом заходів , спрямованих на збільшення рейтингу сайту в пошуковій системі , а також підвищення відвідуваності та продажу чого-небудь на ньому. Спробуємо ж розібратися , яким чином можна розкрутити свій молодий сайт .

Як заявити про себе?

Поширення інформації про ресурс здійснюється в різних пошукових системах . Кожна з них має певні особливості . Звичайно ж , ми будемо говорити про найпотужніші пошукові системи інтернету.

Google ;
Yandex ;
Rambler ;
Mail

Найбільш відчутний трафік користувачів йде саме з них , і основна частина оптимізаторів намагається заробити на просуванні сайту в кожній з цих систем пошуку .
Три основних гіганта

Для визначення принципу дії вищеперелічених ресурсів з початку ми візьмемо три представника : Yandex , Google , Rambler. Тому що у кожного з них схожа структура обробки інформації. Головною особливістю цих пошукових програм є те , що при розподілі посилань на сайти в списку результатів пошуку вони беруть до уваги  оцінку популярності , грунтуючись на текстах , на організацію сайту і на посилання  , що вказують на нього.

Однак у кожній з даних систем існує певний набір пристосувань для встановлення невірних посилань , які не приводять до зміни розміщення  сайту в рейтингу .

Кожна з представлених пошукових систем постійно перерозподіляє ресурси через якийсь проміжок часу , звичайно , якщо не враховувати унікальні запити користувачів. Постійна зміна позицій у стрічці називається – Update. Це відбувається у зв’язку з отриманням оновлених зовнішніх даних або при модифікації алгоритму роботи пошуковика. У Yandex таке відбувається досить часто , але Google швидше за всіх оновлює інформацію на своєму сервері . Найрідше змінює зовнішні дані – Rambler.

Отже , при використанні інструментів просування , із застосуванням якісних рекламних дій , здатних надати свій вплив навіть на Яндекс , рейтинг сайту буде збільшуватися у всіх трьох пошуковиках. До того ж  найшвидких темпах сайт поліпшить свою авторитетність саме в Google від 3 тижнів до 2 місяців , в Yandex сайт почне підкорювати верхні рядки через 3-4 місяці , тільки Rambler дізнається про зміни через 5-8 місяців.

Звичайно , може виникнути така ситуація , що ваш сайт буде просуватися в Yandex , а от у Google може зависнути на 13- ої або 14-ій позиції.
Система- близнюк

Що стосується Mail , то ця пошукова система користується інструментами і потужністю Yandex , через це рейтинг на обох ресурсах практично ніколи не відрізняється. Їх відмінності можуть полягати лише в тому , Yandex оновлюється на кілька годин швидше, ніж Mail .
Подумайте !

Тепер ви можете помітити , що почати бізнес з нуля це можливо. Необхідно тільки докладніше вивчити таку бездонну інформаційну чашу , як інтернет . Скориставшись просуванням  сайту в різних пошукових системах , вже через пару тижнів буде видно та різниця , коли ваш сайт вже читає більше 400 унікальних відвідувачів.