SEO – це пошукова оптимізація , метою якої є підвищення рейтингу і поліпшення позиції сайту , завдяки відповідності призначеним для користувача запитам. Адже саме за допомогою пошукових систем більшість споживачів потрапляє на сайт . Найчастіше , отримавши результати запиту , користувач переглядає перші кілька посилань , там , швидше за все , він знайде те , що шукав. Рідко хто переглядає п’ять -десять сторінок. Виходить , що у сайтів , розміщених далі десятої позиції просто немає шансів на досягнення успіху. Оптимізація для пошукових систем спрямована на збільшення рейтингу , що сприяє просуванню сайту.

Існують зовнішні і внутрішні SEO роботи .

Зовнішнє просування сайту  засноване на розміщенні реклами на різноманітних ресурсах. Дуже часто власники тематично схожих сайтів домовляються про взаємовигідну співпрацю і просто обмінюються посиланнями. Сторонній відвідувач набагато швидше захоче відвідати сайт , рекомендований компанією, яка його зацікавила.

Внутрішні роботи. Пошукові системи видають робочі посилання відповідно до релевантності , тобто з відповідністю запиту. Наявність ключових слів і фраз може значною мірою оптимізувати сайт і вплинути на його позицію у виданих результатах.

 Чи потребує ваша компанія SEO просування?

Ще недавно інтернетом користувалися виключно з метою пошуку та обміну корисною інформацією. Проте зараз ситуація різко змінилася. Постійно з’являються нові можливості та технології , збільшується число користувачів , все це призвело до того , що всесвітня мережа стала місцем, де можна просувати свій товар або послуги і отримувати за це стабільний дохід. Величезне число користувачів щодня шукають через інтернет товари , які бажають придбати. Якщо вони не помітять ваш сайт , вони обов’язково куплять необхідну річ у конкурентів. Для того щоб не упускати подібний шанс необхідно налагодити SEO оптимізацію.

Чому слід звертатися до професіоналів?

Написаний красивий , грамотний і якісний текст , здатний залучити велику кількість відвідувачів на сайт , можуть багато хто. Але от зробити так , щоб користувач не тільки зайшов на сайт , а й здійснив покупку – для цього необхідний справжній талант ! Саме тому довіряти таку відповідальну роботу слід лише професіоналам.

Чим загрожує відсутність оптимізації? 

Іноді відбувається ситуація , при якій один споживач скористався вашими послугами і залишився задоволений , поділився враженнями зі своїми знайомими , проте точної адреси згадати не зміг. Якщо ваш сайт не буде SEO оптимізований , то потенційні клієнти просто не зможуть знайти ваш ресурс! Швидше за все , вони підуть до конкурентів , що дуже прикро і невигідно для бізнесу.

 Щоб замовити SEO просування у нас телефонуйте: 

0975615158

0936848653

Або пишіть:
Service.vipcom@gmail.com