Більшість замовників , які приходять до нас і кажуть про своє бажання просувати свій бізнес , готові вкладати величезні суми грошей в будь-яку рекламу , в тому числі і SEO просування . Проте натомість вони вимагають 100 % гарантію виходу в топову десятку. Виникає проблема : ми не можемо гарантувати їм 100 % попадання в десятку за запитами , тому що, незважаючи на якісну рекламу , поведінка пошукових систем непередбачувана. Як наслідок , замовник не довіряє компанії , відмовляється від угоди і шукає нову компанію , в якій стикається з тією ж проблемою.

Виникає  питання: що зробити для того , щоб співпраця мала взаємовигідний характер? Як уникнути вищеописаних проблем?

Існує особливий метод , який сприяє активному просуванню сайтів в пошукових системах . Суть цього методу полягає в тому , щоб повільно , але вірно йти до мети. Тобто невеликими бюджетами і поетапно просуватися по маленькій кількості ключових слів. Що це означає? Наше завдання – відібрати 3 або 4 якісних і «популярних» запити. Потім оптимізувати сторінки сайту. Дальше ми запускаємо закупівлю посилань. Потім ми будемо щотижня опубліковувати на сайті близько 5 -10 статей . Це сприяє збільшенню авторитету вашого сайту , а пошуковики додають в індекс сторінки вашого сайту. Обов’язковим пунктом є реклама в соціальних мережах. Публікуємо ваші статті і там. Пошукові роботи люблять статті та вічні посилання . Тому робимо акцент не тільки на тимчасових , а й на постійних посиланнях .

На жаль , трапляється так , що , незважаючи на всі наші зусилля , запити все одно не потрапляють в топовий список. Що ж робити в такому випадку? Єдине , що нам залишається – це припинити просувати запити. Не має сенсу витрачати час і гроші на них. Більше користі принесуть ще пару нових запитів , які ми заново будемо просувати згідно старою схемою . Таким чином , після декількох місяців  посиленої роботи , залишаються тільки ті запити , які, врешті -решт , потрапили в топ.

Така схема роботи дає більше гарантії проходження запитів в топ- 10 . Безумовно , цей метод роботи також не дає 100 % гарантію замовнику , однак він наближає нас до максимального прибутку за мінімальний термін і з найменшими витратами. дає не тільки просування по пошуковикам , але ще й багато постійних клієнтів , довіра компанії і, зрозуміло , бажаний прибуток !