Ми займаємося  створенням сайтів різної складності. Від простого сайту «Візитка» до потужного «Інтернет магазину».  Ми створюємо сайти у Львові як для великих компаній так і для  ПП діяльність яких не значна. Наші фахівці здійснюють підхід до кожного клієнта індивідуально. Ми не створюємо сайтів шаблонів. Для кожного клієнта розробляється індивідуальний сайт з індивідуальним дизайном.

Наше завдання – не тільки створення сайтів і просування сайтів, а й також  стараємось допомогти вам для просування Вашого бізнесу в мережі інтернет, перетворення вашого сайту в джерело стабільного прибутку та залученню нових клієнтів.

Наша дружня команда складається з відповідальних людей. Кожен з яких добре знає свою роботу.

Розробка web сайтуВиїзд фахівця до клієнта для попередньої   консультації здійснюється безкоштовно. Щоб замовити в нас сайт вам не потрібно прикладати для  цього зусиль. Просто зателефонуйте до нас. І наш фахівець приїде до вас у зручний для вас час. Це займе не більше 30 хв.  вашого часу.

Створення сайтів Здача сайту. 

 Після завершення роботи ми проводимо  коротке і доступне навчання для клієнта. Це підсилу кожному. Також індивідуально для кожного сайту розробляється відео-урок по обслуговування. Після створення сайту клієнту надається 1 місяць для зауважень. Також доповнення сайту інформацією.

Сайт під ключ від компанії Віп-Ком

веб сайт імідж компанії

Виникли питання дзвоніть.

тел.  +38097 56 15 158