Для чого потрібний сайт

Навіщо потрібен  сайт?

Навіщо потрібен Internet сайт? Здається, ніби легко відповісти на це питання. Ще десять років тому всесвітньою мережею користувались лише окремі обранці, програмісти та Web-дизайнери, то сьогодні Internet доступний всім. За прогнозами, вже в недалекому майбутньому Internet- технології визначатимуть всі напрямки ділового життя. Отже, сайт потрібен, щоб бути сучасним. Сайт потрібен, щоб рухатися в стрімкому ритмі інформаційного суспільства… Або трохи попереду?
Кожен з нас, рано чи пізно, запитає себе, а навіщо мені потрібен сайт? Людина, схильна до системного мислення (якщо ви дочитали текст до цього моменту, то це про вас) спробує розібратися у цьому питанні досконально. Адже не буває абстрактних людей і абстрактних ідей.
Відтак, абстрактний сайт нікому не потрібен. Є конкретний сайт, що потрібен конкретній людині, або ж організації. Прочитавши ці нотатки, ви пересвідчитесь, що створення власного сайту здатне відкрити нові горизонти вашої участі у сучасному інформаційному світі.
Сьогодні у нас є безліч можливостей для справжньої праці. Художник, журналіст, письменник, дизайнер, юрист, програміст, музикант, фотограф, архітектор, підприємець може незалежно продавати власні послуги. Для того, щоб працювати, потрібна яскрава і нестандартна рекламна компанія. Очевидно, що найбільш ефективним промоушеном є Internet. Отже, потрібен індивідуальний сайт, або сайт-візитка. Він, як правило, складається з декількох веб-сторінок і містить основну інформацію про вас, ваші послуги. Сайт візитка актуальний і для підприємств. Невеликий обсяг, стислість та організованість інформації, доступність координатів потенційним клієнтам у будь-який час у будь-якому місці стануть перевагами вашого бізнесу.
Цікаво, чим же сайт-вітрина відрізняється від сайту-візитки? Фахівці запевняють, що такий сайт потрібен для розміщення детальнішої інформації про товари або послуги фірми чи окремої особи. Як правило, він містить каталог з цінами, детальні описи, порівняльні характеристики товарів та послуг. Проте торгівельні операції безпосередньо через сайт не здійснюються. Виявляється, що більшість сайтів магазинів побутової техніки, мобільних телефонів та іншої оргтехніки – це сайти-вітрини. Вони дають вичерпну інформацію і працюють 100% ефективно. Адже, клієнт може прийняти рішення про покупку у будь-який час і у будь-якому місці.

Якщо ви займаєтесь бізнесом і продаєте побутову техніку – то вам точно потрібен сайт-вітрина.

Усім сьогодні бракує часу. Ця проблема особливо актуальна у мегаполісах, коли цілий день присвячений роботі. Тому Інтернет- магазини стають дедалі популярнішими. До функцій сайта-вітрини додається можливість здійснювати покупки через Інтернет, з різними типами оплати та доставки товарів.
Маркетологи вважають, що наявність сайту Інтернет-магазину допомагає фірмам у декілька разів підняти обсяги продаж, адже ті клієнти, що відвідують такий сайт віртуально, найчастіше стають його реальними покупцями. Щоб сайт Інтернет-магазин приносив реальний прибуток, необхідно витрачати кошти на pi-ar компанії та рекламу.
А як бути з крупними компаніями! Навіщо їм потрібен сайт? Сайт корпоративного представництва передбачає серйозний багатосторінковий ресурс. Він, як правило, поєднує і візитку, і вітрину, і Інтернет-магазин. Крім того, характеризується додатковими функціями, доступними для співробітників та клієнтів. Наприклад, він може містити бази даних про наявність товару у регіональних підрозділах фірми, корпоративні новини. Такий сайт є потужним робочим інструментом. Він забезпечить клієнтам цілодобовий доступ до інформаційних ресурсів, налагодження нових зв’язків.

Якщо ви генеральний директор корпорації. Отже, корпоративний сайт – ваша турбота № 1.

Інформаційний сайт є одним з найцінніших та найпотужніших джерел реклами. Водночас і одним з найбільш дорогих маркетингових проектів. Якщо сайт належить компанії, то на ньому викладаються аналітичні огляди, статті, новинки у тій сфері, в якій вона працює. Інформація повинна постійно оновлюватись, і не містити прямої реклами. Інформаційний сайт сам по собі може стати комерційним проектом за типом on-line журналу. Якщо вас цікавить певна сфера життя, можна не тільки стати абсолютним фахівцем у своїй галузі, але й заробити гроші. Подібними є й інформаційно-розважальні сайти, які окрім інформації приваблюють відвідувачів всіма можливими способами: іграми, анімацією, файло обмінниками.
Не має значення, хто ви і скільки вам років. Але вам безумовно потрібен сайт! Для персонально представництва в інтернеті, для розвитку вашого бізнесу за межами лише одного міста, для того щоб торгувати не орендуючи приміщень чи наймаючи працівників. Просто для вашого розвитку.