Необхідність створення web сайту

                       Міф 1. У мене немає грошей на веб-сайт!

Ми можемо створити Вам сайт навіть за 700 гривень. Не забувайте що це разові витрати на створення сайту. І сайт прослужить вам не один рік при правильному використанні.
  • Міф 2. Мені це не цікаво.
Ви жартуєте!!!? З яких пір Ви не зацікавлені в отриманні додаткового прибутку?  Ви вважаєте що створення сайту це непотрібна витрата грошей? Ви просто помиляєтесь! Інвестування грошей в ВЕБ індустрію компенсують ваші витрати в самий короткий період часу. Може бути Ви вже замислювалися про відкриття нового офісу або магазину, чи не так? Так навіщо чекати, відкрийте його зараз і отримаєте замовників вже зараз!
  • Міф 3. У мене немає часу на це.
Ми зробимо все за Вас! Вам не треба витрачати свій час. Вам навіть не треба нікуди їхати – ми зв’яжемося з Вами по телефону або приїдемо до Вас в офіс в будь-яку точку Львова, причому в час, який влаштовує Вас! А тепер уявіть, скільки часу Вам заощадить сайт, який буде залучати / продавати 24 години 7 днів 365 днів без перерви!
  • Міф 4. Мої продукти / послуги не потребують сайту.
Ви впевнені? Професійні веб-сайти сьогодні мають вирішальне значення. Всі види компаній мають потребу в сайтах – від величезних компаній до маленьких СПД. Подумайте про зручність клієнтів: вони будуть раді знайти всю інформацію про Ваш бізнес і купувати ваші товари та послуги прямо з дому! Їм не треба робити зайвих дзвінків, підбирати брудну рекламу на вулиці, записувати телефони, нашкрябані на парканах – от що значить сучасний бізнес, і це те, як про вас будуть говорити!
  • Міф 5. У мене достатньо клієнтів.
Ніколи не буває зайвих клієнтів. Втім, як і грошей. А як щодо розширення вашого бізнесу за кордоном? З сайтом це проста справа – додати кілька мовних версій і ви можете знайти замовника, наприклад, в Англії. Без інтернету домогтися цього було б набагато дорожче.
  • Міф 6. HTML, SEO, веб дизайн, домен, хостинг – це все для мене китайська грамота.
Вам не треба мати спеціальних знань, щоб мати сайт. Ми все зробимо за Вас. Ми врахуємо всі побажання і зробимо сайт найкращим чином. З нашою системою управління сайтом все що Вам треба – це кілька кліків мишкою, щоб змінити його вміст. Від Вас потрібно тільки бажання мати веб сайт.
  • Міф 7. Ніхто не знайде мій веб сайт.
Ми створюємо сайти, які спеціально оптимізовані під пошукові системи, такі як Google і Яндекс, тому успіх і клієнти прийдуть до Вас набагато швидше. Як мінімум за назвою Вашої фірми Вас знайдуть 100%!
  • Міф 8. У мене є веб сайт, і ніякого толку.

А Ви не замислювалися, чому?

Можливо, довгий період пройшов після того, як сайт був створений, і тепер він морально застарів?

Може він не відвідується, тому що був створений за старою технологією кілька років тому? Тоді час його вдосконалювати!

Може бути ваш сайт не виглядає привабливо і відлякує клієнтів? Ми можемо оновити веб-сайт і надати йому ексклюзивний вигляд!

Може ваш сайт не відвідується, тому що Ви не знаєте як оновити інформацію? З нашою системою наповнення для Вас це не складе труднощів.

Більше того, ми допоможемо Вам розкрутити сайт в топ 10 видачі в Google і Яндекс.

  • Міф 9. У мене немає комп’ютера / інтернету, тому в мене не може бути сайту.
Для цього Вам не потрібно мати Інтернет або комп’ютер! Ми подбаємо про все самі, а Ви зможете отримувати дзвінки від клієнтів з сайту, що працює 24 години на добу 7 днів на тиждень 365 днів на рік.
  • Міф 10. Я не знаю скільки коштує сайт, тому боюся бути обдуреним.

Саме для цього ми описали звідки береться вартість кожного сайту.

  • Міф 11. Я можу і сам зробити сайт.
Так, Ви можете зробити сайт. Але питання в тому, яка від нього буде користь? Навіщо витрачати свій час, та ще й гроші, в результаті отримавши поганий сайт. Навіщо шити чоботи самому, якщо для цього є швець? Другий варіант – розміщення оголошення в Інтернеті або сайту на безкоштовному хостингу . Але якщо уважно прочитати умови, то і там вимагають гроші за більш “просунутий” тариф. А точніше від 100 грн на місяць, 1200 грн на рік! Виходить що не такі вони й безкоштовні, але й мають велику вартість. Так що ж краще – мати маленьку наклейку на паркані або великий біг-борд , причому за однакові гроші?! Вибір за ВАМИ.
Читайте також:
Які бувають сайти
Якісні сайти це
Кому і для чого потрібен сайт