Ми робимо сайти для всієї України і пропонуємо створення сайтів з системою управління (CMS), розробку веб-дизайну, просування сайтів в пошукових системах, технічну підтримку. Для підвищення ефективності бізнесу в Інтернет ми пропонуємо також інструменти активних продажів:

Rekmala – сервіс залучення відвідувачів на сайт

Onicon – онлайн-консультант для прямих продажів

Maliver – поштові розсилки для повторних продажів

Підвищення ефективності роботи сайту

Кожному нашому клієнту надається доступ в особистий кабінет – Центр управління бізнесом, де легко і просто можна керувати і власним сайтом і всіма необхідними для отримання прибутку сервісами.

Ми пропонуємо створення сайтів від найпростіших до ексклюзивних. Ви платите тільки тоді, коли Вас влаштовують  можливості сайту і зручність роботи системи управління.

Особливу увагу при створенні сайтів ми приділяємо компаніям, які тільки починають свій шлях в Інтернеті. Ми з готовністю беремо на себе всю ту роботу по розробці та підтримці сайтів, яку, як правило, нікому робити в невеликих компаніях.

Який би Ви не вибрали варіант, ми гарантуємо, що розроблений нами сайт допоможе Вам збільшити продажі!

 

Вираз “У кого сьогодні немає сайту – завтра не буде бізнесу” стає все більш актуальним.

Розвійте свої сумніви, надішліть нам матеріали для створення свого порталу, а також побажання по оформленню веб дизайну, і Ви побачите свою фірму очима потенційних покупців в Інтернет!

Створення сайтів “Візитка” для малого бізнесу

Це ефективне вкладення коштів у рекламу та розвиток малого бізнесу. Дозволяє позиціонувати компанію як успішну і прогресивну в конкурентному оточенні.

Розробка сайтів “Бізнес” з Інтернет-магазином

Для ведення електронної торгівлі в Інтернет необхідний сайт з можливістю формувати “кошику покупок”. Для таких цілей нами розроблений модуль Інтернет-магазину, що дозволяє піднести клієнтам товари в найбільш вигідному вигляді.