Для чого потрібен сайт?

-Щоб просто був, тому, що є в інших. І не важливо, будуть його відвідувати чи ні.

-Для престижу. Треба зайняти і своє місце в мережі Інтернет.

-Для залучення аудиторії, визначеної «маси відвідувачів», яка буде відвідувати цей сайт.

-Потім, щоб він приносив користь. Наприклад, підвищити продаж товарів або послуг,  використовуючи нову рекламну площадку XXI століття – Інтернет.

-Для себе. Наприклад –  «Ось, який я крутий!»

Відкидаємо все вище. Знаємо без цього, що сайт потрібний, значить треба серйозно визначитися який потрібен сайт, і хто його буде робити.

Який потрібен сайт?

Кожен власник хоче, щоб його майбутній сайт був гарним, стильним, при цьому швидко завантажувався, і щоб була висока відвідуваність. Якщо він так хоче, то це ще добре, навіть чудово. У більшості випадків хочеться чогось свого, яскраво вираженого, щоб було динамічне меню, обов’язково з підсвічуванням, миготінням … (Щоб блискавки блищали і випливала назва фірми на тлі високого замку, щоб відвідувач аж присідав за монітором і нагинався … від усього побаченого 🙂 поклоняючись …  З криком: “Ось це бомба!”

 Народ вимагає видовища

… і, звичайно, відвідуваність сайту буде залежати не від того “як він виглядає по дизайну”, а яке його інформаційне наповнення і швидкість завантаження, правильність розміщення цієї інформації та її подача, зручної навігації. Зазвичай замовникові важко визначитися, чим він зможе наповнити свій сайт.

Завжди кажеться, що крім інформації про фірму, товари, та послуги, ціни більше немає.

А це все не так, і хороша студія завжди повинна допомогти в цій ситуації.

У хорошій студії завжди розкажуть, що погано, коли сайт сильно “розмальований”. Сайт, який по дизайну схожий на поліграфічний буклет, покаже, який супер-дизайнер його робив, який у нього смак, але ніколи правильно не покаже обличчя вашої фірми, і чим ви займаєтеся.

Хто буде робити сайт?

Ринок дав свою ціну і вона коливається від 50-100 у.о., – якщо буде робити студент або початківець програміст – верстальник HTML, з підписом внизу “Робив Вася@Пупкін.com”, і всі питання туди (звичайно Вася @ Пупкін пропадає,  розчиняється одразу після того, як отримає свої 50-100 у.о.); та  від 150 у.о.,  і до декількох тисяч  якщо розробкою займається серйозна студія, використовуючи всю свою практику в цій справі і напрацювання. Найважливіше питання по цій темі, адже справа стосується грошей.

Хороша студія завжди розробить правильну структуру вашого майбутнього сайту, ретельно вивчивши вид діяльності замовника, допоможе з вибором функціональності сайту, а також розробить унікальний дизайн майбутнього проекту. Важливо правильно визначитися у виборі системи управління сайтом Простий в користуванні адміністративний блок керування вмістом сайту – успіх подальшого розвитку вашого проекту.

  Навіщо потрібен сайт?

Напевно він таки потрібен.

Користувачів інтернет стає все більше і більше. І якщо порівняти розвиток телебачення (50-60 роки) і інтернет в наш час, то це просто незрівнянно. Інтернет вже цілком можна віднести до засобів масової інформації, і якщо порівняти аудиторії, то в останнього вона куди більш якісна. Не втрачайте рекламний майданчик.

Виникли питання телефонуйте:

+38097 56 15 158

+38097 68 48 653