“Інтернет – місце, де ви зможете отримати нових клієнтів, покупців, партнерів … і найякісніші послуги в галузі реклами та просування. Активно використовуючи ресурси віртуальної мережі, ми пропонуємо скористатися майстерністю кращих фахівців з усієї України”.

Студія  Vip-Com – молоде креативне агентство. Засноване у 2006  році, студія вже зараз завоювала визнання не тільки у Львові, де розташовані офіси, але й серед багатьох компаній по всій Україні.

Наша основна діяльність – розробка сайтів «під ключ» та проведення рекламних кампаній в Інтернеті. Ми створюємо фірмовий стиль, логотип, рекламні матеріали: розробляємо дизайн Пропонуючи повний комплекс  web  послуг, ми стали затребувані як серед молодих компаній, так і серед солідних організацій.

У нашому штаті – більше десяти досвідчених програмістів, дизайнерів, фахівців в області просування сайтів і реклами. Всі вони – фрілансери, кращі з кращих у своїй сфері. Ми не обмежуємо себе фахівцями з одного міста і підбираємо в свій штат тільки справжніх професіоналів, які довели свою кваліфікацію на практиці. Дистанційна робота дозволяє нам надавати максимально оперативні послуги:  ми готові вирішити найскладніші завдання клієнта в будь-який час доби і будь-який день тижня.

Технологія створення сайтів в нашій студії відпрацьована від “А” – заповнення брифу і розробки технічного завдання – до “Я” – тестування і доопрацювання. Ми використовуємо сучасні інструменти і робимо сайти, які будуть однаково зручні як майбутнім відвідувачам, так і власникам.

Наші сайти працюють. Наша робота  приносять високий ефект. До нас звертаються повторно, до нас приводять знайомих і партнерів.

У числі наших клієнтів – приватні фахівці, невеликі і великі компанії, представники державних структур. Ми працюємо по всій країні і пропонуємо зручні умови співпраці навіть тим, хто знаходиться за кілька тисяч кілометрів від нашого офісу.

Наша мета – зробити Інтернет зручним середовищем для бізнесу і покупок, створити для кожного свого клієнта той інструмент, який принесе йому максимальну користь.

Якщо вам потрібний яскравий і розкручений сайт студія Vip-Com  – ваш вибір!