Котпоративний сайт ( Бізнес сайт, представницький сайт) –це веб сайт як правило середнього класу. Який складається з 10-40 сторінок. Також з індивідуальним дизайном. Створення бізнес сайту – це одне з кращих рішень для реклами в інтернеті. А саме для залучення нових клієнтів. У нас ви можете замовити бізнес сайт у Львові. Він буде включати:

-Індивідуальний веб дизайн;

-До 40 сторінок (Текст, картинки та ін. )

-Фотогалерея

-Слайд шоу

-Зворотній звязок – ваші клієнти і всі відвідувачі сайту зможуть писати вам на електронну пошу (e-mail) зразу з вашого сайту.

-Позначення на Google maps – за допомогою Google карти вас буде легко знайти вашим клієнтам.

-Меню горизонтальне або вертикальне з підменю (або випадаюче підменю) на ваш вибір.

-Зручна система керування сайтом CMS – За допомогою системи керування ви зрожете самі редагувати деяку інформацію на сайті. Як змінювати інформацію за допомогою CMC ми показуємо вам після створення сайту.

-Лічильник відвідуваності сайту – показує скільки людей зайшло на ваш сайт за добу, за тиждень і за місяць. А також скільки сторінок було переглянуто. -А також подання сайту на індексацію пошуковим системам Google, Yandex, Rambler, Mail.

Створення бізнес сайту ми проводимо з перспективою на подальше його просування. І вже на етепі розробки бізнес сайту прописуємо основні ключові слова. І стараємося хоча б трохи його оптимізувати.

Вартість створення корпоративного сайту у Львові (бізнес сайту) від 1500 грн.

Інформація стосовно дешевшого сайту візитка тут.

Щоб замовити корпоративний сайт м. Львів телефонуйте:

0975615158

0936848653

Або пишіть

Service.vipcom@gmail.com

Skype: vipcomlviv