Які бувають сайти?

               Класифікацію сайтів кожен фахівець у цій галузі дає свою. На мою думку приблизна кваліфікації така:

1. «Мертві» сайти, «меморіальні таблички», так звані інтернет-візитки. Таких сайтів більше всіх. Складаються вони з декількох сторінок, де загальна інформація про фірму, пару фото, контактні телефони та E-mail адресу. Добре, коли так, в більшості випадків половина сторінок на вічній реконструкції.  Якщо хочете подивитися на такі сайти, то в пошуковику Яндекс спробуйте знайти слово “вибачте” …

2. Інформаційні (тематичні сайти або портали) – несуть інформацію (може і вичерпну) про деяку області. Це і інтернет-газети, блоги, журнали і різні підручники, посібники з усіх тем, починаючи від рецепту борщу, закінчуючи сайтом NASA.

3. «Корисні» – інформаційні сайти, які ще й допомагають, інтернет-послуги … Наприклад – перекладачі, де можна перевести слово, текст на іншу мову. Це сайти, на яких можна щось порахувати, розрахувати, перевірити. Це та ж вільна пошта, пошукові системи, відправка SMS на всі мобілки світу … і т.д.

4. Інтернет-магазини (сама назва все говорить). Тут можна щось купити, не виходячи з-за комп’ютера. Дуже зручно, до речі. Тільки не втратьте гроші, якщо будете купувати за кордоном 🙂

5. Сайти знайомств (їх так багато, що можна віднести в окремий клас), а також соціальні мережі. Тут можна знайти свою половину, або друга по орієнтації може і на все життя… Є і серйозні портали, (закриті на реєстрацію або навіть платні).

6. Розважальні (ігрові, розважальні портали) – сайти, наповнення яких складається з різної розважальної інформацією . Тут можуть бути картинки (навіть еротичні), історії – смішні, сумні, і страшні (дурні);  анекдоти, гороскопи і всяке подібне. А також чати і онлайн-ігри (навіть казино), і тусовки неформалів і т. д.

7. “Злі” сайти (зроблені недобрими людьми, інтернет-терористами і маніяками для маніяків). Це всілякі носії вірусів і спаму, дитячої порнографії та сайти різних сект нечистої сили, яка є і її дуже багато. На такі сайти краще не потрапляти і нічого там не натискати.

Читайте також:

Створення сайтів

Ціна розробки сайту

Якісний сайт