Вартість створення сайту залежить від :

1 . Типу ресурсу ( сайт візитка, корпоративний сайт, інтернет-магазин , портал , промо сайт і т.п.)

2 . Рівня дизайн (проста дизайнерська збірка , шаблон , оригінальний дизайн , креативне рішення )

3 . Обсягу інформації що на ньому розміщується, якщо за розміщення інформації відповідає студія .

4 . Наявність додаткових , в тому числі розроблених за індивідуальним технічним завданням модулів. Найдешевший варіант створення сайту це сайт візитка – простий сайт складається з 1-15 сторінок .

Він дозволить на початковому етапі донести до Ваших клієнтів необхідний мінімум інформації: перелік послуг , інформація про фірму , контактна інформація і т.д.

Найдорожчим є створення сайту за індивідуальним технічним завданням . Це може бути Інтернет -магазин , аукціон , інформаційний портал або інший ресурс , при створенні якого необхідно реалізувати більш складний функціонал , ніж той , що зазвичай включений в стандартне рішення .

Одним з варіантів зниження вартості створення сайту є вибір стандартного рішення (корпоративний сайт з каталогом і без , один із стандартних варіантів інтернет- магазину і т.п.).

Вартість стандартних рішень указана на нашому сайті в розділі «Ціни ». При необхідності до стандартного рішення можна надалі (або відразу) підключити додаткові модулі або виконати додаткові роботи такі як: створення flash -анімації , додатковий варіант дизайну , проведення фото-сесії , створенні оригінальних ілюстрацій і т.д. У цьому випадку до вартості стандартного рішення додається вартість додаткових робіт .

 Усі виниклі запитання Ви можете задати нам  за телефонами:

 097 56 15 158

 093 68 48 653

Ми обов’язково допоможемо Вам вибрати оптимальний варіант.