Як більшість сучасних винаходів є корисними, так і Flash, без сумніву, штука хороша і дуже корисна. Проте все добре до тих пір, поки воно знаходиться на своєму місці. Використання великої кількості флеша здатне завдати шкоди відвідуваності ресурсу. Не всі відвідувачі готові при переході на сайт очікувати довге завантаження, і тим більше може виявитися несподіванкою лунає з нізвідки музика. Флеш може бути незручний при створенні дизайну сайту, оскільки при флешовом дизайні немає можливості збільшення тексту і копіювання посилань, а також неможливо зберегти сторінку. Крім того це досить дорогий і трудомісткий процес, який не завжди доречний, особливо якщо у користувача слабкий інтернет-канал. Однак більшість дизайнерів і замовників наполегливо прагнуть саме до створення сайтів на базі флеша, керуючись лише естетичної стороною проекту.

Звичайно, з використанням Flash при розробці сайту значно більше можливостей для розробки дизайну, і його застосування може чудово доповнити картину сайту, додавши їй динаміки, але лише в розумних рамках, оскільки використання флеша на сторінках сайту завдає шкоди самому головному фактору підтримки проекту – засобам його просування. Саме просування сайту, а не дизайн, забезпечує йому широку користувацьку аудиторію, для коректної індексації сторінок сайту, розділи його навігації повинні бути в текстовій формі. Особливо, якщо програма просування сайту передбачає використання інструменту Google AdWords, при використанні якого не допустимі сторінки, з непрацюючою кнопкою «Назад».

Крім цього, при повільному інтернет-каналі на багатьох сайтах кнопки навігації працюють некоректно. І тому при розробці сайту, що передбачає просування в пошукових системах, краще віддати перевагу традиційній  інтернет-технології  і обмежитися використання Flash лише на його окремих елементах, що додають сайту ефектний вигляд.

Flash є хорошою базою для розробки ефектних рекламних банерів і онлайн-ігор, його використання доречно також і в деяких блогових системах, але не в якості основного движка для сайту, що просувається.