Інколи  клієнти задають нам запитання:  Як інші потраплять на наш сайт ?  Ми вирішили написати цю статтю, щоб вам була зрозуміліша ця частина в процесі створення сайту.

Як потрапити на новий сайт ?

Коли ваш сайт тільки створений , потрапити на нього , перш за все , можна знаючи його адресу через адресний рядок браузера.  Що таке адресний рядок браузера? Це поле , куди можна ввести адресу сайту.

Адресу сайту можна  дізнатися з  реклами , у тому числі з реклами не пов’язаної з Інтернет (наприклад , отримати на рекламній листівці ) .

Багато користувачів Інтернету користуються для переходу на сайти пошуковими системами , навіть коли вони знають адресу сайту , вони воліють вводити його в пошукову систему  і звідти переходити на сайт , таким чином , не користуючись адресним рядком .

 Цей метод теж непоганий, але є один важливий нюанс – пошукова система повинна бути знайома з сайтом , інакше вона просто не знайде вашого сайту. “Знайомство” пошукових систем з сайтом називається індексацією .

Індексація сайту – це автоматичний процес , який повинен бути разово ініційований (пошукова система повинна дізнатися , що з’явився новий сайт ) і дальше відбувається автоматично в певний період часу (залежить від пошукової системи).

Для того , щоб пошукова система дізналася про появу нового сайту , він повинен бути поданий на індексацію. На фінальному етапі роботи по створенню сайту ми завжди подаємо проекти на індексацію пошуковим системам і робимо це в більшості випадків відразу декількома способами. Після того , як сайт поданий на індексацію , пошуковій системі потрібен час для того , щоб дійти в черзі заявок на індексацію саме до цього сайту і для того , щоб в один або декілька заходів , врахувати вміст сайту в свою базу. Точно передбачити терміни індексації сайтів не можна , але в середньому на це йде 2 тижні з моменту подачі сайту на індексацію (тобто з моменту завершення нами робіт з його створення ) .

Про інші методи переходу на сайт , такі як переходи за ключовими фразами з тих же пошукових систем , про переходах з реклами і т.д. в рамках даної статті ми розповідати не будемо. Всі ці методи описані в інших статтях і можуть бути віднесені вже до наступного етапу – просування сайту . Процес  створення сайту завершується на етапі індексації.