Замовити просування сайту

В сучасних реаліях навіть сайту якому декілька років, не кажучи вже про новий проект, просто необхідно складати серйозну конкуренцію гравцям на ринку тієї області, в якій вони працюють. Але проблема в тому, що якщо організація створила інтернет-сайт візуально дуже привабливим, то клієнти просто так не будуть приходити на сайт і взаємодіяти з ним. Тут на допомогу і приходить просування сайту, яке зможе дуже ефективно посприяти зростанню активності на сайті, отриманню цільового трафіку, і як результат – отримання прибутку. Але перед тим, як замовити просування сайту у Львові, необхідно відповісти для себе на два питання:
«Що просувати?» Здавалося б, що тут все ясно – це сайт. Але підоснова питання в іншому: що саме просувати? Це може бути бренд компанії, яка реалізує широкий спектр продукції або надає можливість замовити будь-які послуги, це можуть бути товари або навіть один товар, а може бути і рекламна кампанія, через яку планується залучити нових клієнтів. Тому перед тим, як замовити просування сайту Львів, обов’язково потрібно відповісти на це запитання, щоб ми змогли запропонувати Вам конкретні ключові слова і стратегію.
«Навіщо це просувати?» Уявіть собі таку ситуацію: ви продаєте дитячі іграшки і хочете просунути Ваш сайт за запитом «Купити дитячі іграшки». Але на сайті немає нормально оформленої сторінки демонстрації товарів, а так само можливості замовити товар онлайн. Так навіщо ж просувати сайт по цьому запиту? Для цього, необхідно створити грамотно оформлену сторінку, можливість замовити товар онлайн, і тільки потім уже замислюватися про замовлення просування ресурсу.
Відповівши на ці питання, можна сміливо замовити просування сайту, і на наше запитання «Що просувати?». Повірте, це заощадить наш і Ваш час, а так само Ваші гроші, які будуть витрачені на вирішення конкретного завдання.

Замовити просування сайту у Львові

Підводні камені замовлення просування сайту

Як Ви знаєте, зараз з’явилося дуже багато компаній, які надають дуже дешеве просування і гарантують вихід у ТОП пошуковиків мало не за два тижні (хоча Яндекс індексує зміни на сайті не менше 2.5 – 3 тижнів). Ми хотіли б застерегти Вас від звернення до таких організацій, адже з ними Ви просто втратите час і гроші.

У нас зовсім інший підхід.  Ми вже давно встигла себе зарекомендувати як надійний партнер величезної кількості великих організацій.

По-друге, ми відкрито заявляємо: далеко не по всім запитам Ваш сайт зможе вирватися в ТОП в короткостроковій перспективі. Чому? Як мінімум тому, що при просуванні сайту, багато змін, що вносяться на сайт, а так само отримані зовнішні посилання, будуть переіндексувати як мінімум 2-3 тижні, і вже після переіндексації, пошукові системи будуть робити висновки про релевантності сторінок які просуваються за запитом, а потім вже і ранжувати їх в пошуковій видачі. Тому, якщо позиція вашого сайту на момент початку просування десь в області ТОП-40, то потрібно мінімум 2-3 місяці на те , щоб запит наблизився до вершини видачі.

Ви можете бути впевнені в тому, що для ми Вас не проведемо, підберемо найцікавіші і конкурентоспроможні цільові запити і докладемо всіх зусиль для того, щоб вивести Ваш сайт в ТОП.
Наші клієнти – наша гордість!

Всі можуть себе розхвалювати дуже довго і красиво, але справжню репутацію компанії формують саме її клієнти, а їх у нас багато і всі вони залишаються задоволеними якістю  наших послуг.