Заправка картриджів у Львові

Заправка картриджів у Львові

Раді Вас вітати на сайті Сервіс-центру компанії «Віп-Ком»!

Наша компанія виконує комплексний спектр послуг з обслуговування оргтехніки:

1) Продаж офісної техніки (принтерів, копірів, факсів, сканерів, МФУ, ксероксів і т.п.)

2) Відновлення, заправка картриджів у Львові (ремонт картриджів)

3) Діагностика, профілактика і ремонт офісної оргтехніки (копірів, ксероксів, принтерів, факсів, сканерів, факсів і т.п.), ремонт картриджів.

Ми пропонуємо Вам підтримку в комплексі починаючи з продажу принтера / картриджа і закінчуючи його заправкою, відновленням і ремонтом, у разі виходу техніки з ладу. Вам не доведеться для трьох випадків (покупки, обслуговування та ремонту) шукати різні сервіс-компанії або інтернет-магазина – все в комплексі Ви знайдете у нас, в сервіс центрі по заправці картриджів та ремонту оргтехніки .

За багато років роботи на ринку наша компанія набула безцінного досвіду в області заправки, відновлення або ремонту картриджів, ремонті, обслуговування принтерів, копірів, ксероксів. Заправити картридж для принтера, копіра або ксерокса – для нашого фахівця не складе великої праці. Це досягається за рахунок злагодженої роботи співробітників сервіс-центру, досвіду та професіоналізму самого майстра, наявності якісного обладнання для проведення профілактики, обслуговування та заправки оргтехніки. При заправці картриджа або проведення будь-яких інших сервіс робіт з ремонту, обслуговування офісної техніки ми намагаємося використовувати кращі з доступних запчастин і витратних матеріалів. За вашим бажанням також можна, звичайно, зробити ремонт оргтехніки (Львів) більш дешевим. Наш менеджер по роботі з клієнтами – запропонує Вам доступні варіанти вирішення і прорахує вартість проведення робіт.

Також ми проводимо послуги по заміні чіпа на картриджі. Замінити чіп у картриджі може знадобиться при заправці або відновленні картриджа (зараз багато виробників лазерних принтерів чіпуют свої картриджі, щоб потім його можна було заправити). Якщо у Вас лазерний картридж з чіпом – його доведеться перепрошити або замінити, іноді доводиться перепрошивати і сам принтер щоб він міг працювати з лазерними картриджами після їх перезаправки (правда в такому випадку виробник оргтехніки – Samsung, Xerox, HP, Canon, Epson, Brother може відмовитися від гарантійного ремонту оргтехніки в разі її поломки).

У нашому сервіс-центрі по заправці картриджів ви можете підібрати будь для Вас зручний спосіб заправки або відновлення картриджа:

1) До Вас в офіс приїде кур’єр, щоб забрати картридж, і після заправки в нашому сервіс-центрі – привезти Вам назад, при необхідності і можливості ми залишаємо Вам заміну, щоб ви могли далі продовжувати друкувати, поки ми будемо проводити всі необхідні роботи.

2) Ви можете самі під’їхати до нас в сервіс центр і привезти картридж.

М. Львів вул. Зелена 149 корпус 4, офіс 317

3) В ваш офіс  приїде майстер, щоб зробити заправлення та / або відновлення картриджа на місці. Такий варіант не сильно рекомендується, оскільки заправка картриджів – брудний і шкідливий процес, а у Вашому офісі не буде спеціального обладнаного місця для проведення якісної роботи. Але в деяких ситуаціях ми йдемо на поступки клієнтам і робимо заправки прямо у Вас на місці., Максимально акуратно і чисто як це можливо. Правда в такому випадку вартість робіт по заправці / відновленню картриджа буде коштувати дорожче.

У нашій компанії стежать за підтримкою іміджу. Наші менеджера – фахівці в своїй області, знають і розуміють про що говорять, завжди зможуть підібрати для Вас оптимальний варіант у вашій ситуації. Наші майстри розпорядженні усім необхідним обладнанням та інструментом, (і забезпечені комфортними умовами праці) для проведення всіх сервіс робіт. Перед заправкою, фахівці проведуть ретельне очищення бункера відпрацьованого тонера (продувають за допомогою компресора), що дозволить відстрокувати  термін, коли буде потрібно відновлення картриджа. Зазвичай це стає необхідним після 3 або 5 заправок, в залежності від умов експлуатації і навантаження на вашу оргтехніку. До речі, на тонері ми не економимо – засипаємо тільки якісний і перевірений тонер він куди дорожче, але набагато якісніший, і я ще раз повторюся – ми не економимо на якості своїх послуг і думаємо про наш імідж.

Картриджі оригінальні  та сумісні (Львів)

На сайті сервіс-центру “Віп-Ком” Ви знайдете у продажу лазерні оригінальні і сумісні картриджі.

Оригінальні картриджі Львів. Оригінальні картриджі виробляються на заводі офіційних виробників (HP, Canon, Brother, Samsung, Xerox, Epson). Оригінальний картридж гарантує повноцінну передачу кольору, відсутність дефектів, 100% сумісність з оргтехнікою. Такі картриджі збираються з нових запчастин хорошої якості.

Сумісні картриджі Львів. Сумісні картриджі використовують для економії, так як коштують у півтора-два рази дешевше оригінальних. До недоліків сумісних картриджів можна віднести швидкий знос картриджа (його вистачить на меншу кількість заправок / відновлень), є ймовірність не зовсім правильної передачі кольору (кольора друку будуть трохи відрізняться від оригінальних). Правда виробники сумісних картриджі покращують постійно якість, якщо для Вас дуже гарна якість друку не критична (стандартно друк офісних документів) – то покупка сумісного картриджа буде виправданою.

Ремонт та обслуговування офісної техніки (Львів)

Сервіс-центр проводить ремонт та обслуговування офісної техніки (принтерів, копірів, ксероксів, сканерів, МФУ, плоттеров і т.д.).

Ми проводимо ремонт і обслуговування офісної техніки основних виробників, таких як: Canon, Hp, Samsung, Xerox, Brother, Lexmark, Epson та інші. Для проведення ремонт робіт в сервіс-центрі компанії “Аїда-Трейд” є вся необхідна технічна база, у тому числі і витратні матеріали, запчастини до принтерів, тонера, окремі вузли, ремкомплекти. Наші майстри зможуть провести діагностику і виявити несправність техніки.

Можете не хвилюватися – у нас роботи виконують тільки майстри з багаторічним досвідом роботи в галузі ремонту оргтехніки. Ремонт принтера, сканера, ксерокса, плотера, МФУ (Львів) та іншої оргтехніки – для нашого фахівця не складе особливих труднощів.

Перелік проведених сервіс-послуг в “Віп-Ком”:

1) Проведення профілактики принтерів, факсів, ксероксів, копірів, МФУ

В профілактику оргтехніки (Львів) входить: прочищення внутрішніх поверхонь принтера від забруднень (пили, відпрацьованого тонера), мастило рухомих частин оргтехніки, перевірка працездатності роботи оргтехніки (діагностика). Вчасно проведена профілактика дозволяє попередити майбутні поломки техніки і забезпечити постійну стабільну і якісну друк.

2) Заправка принтерів, факсів, ксероксів, копірів, МФУ

Заправка картриджа (Львів) – це процес розбирання картриджа, очищення його від відпрацьованого тонера, заправка новим тонером та збирання його назад. Наші фахівці при заправці картриджів в обов’язковому порядку проводять друк тестової сторінки після заправки картриджа (Львів). Якщо вже було проведено декілька заправок – то можливо буде потрібно його відновлення картриджа. Також відновлення картриджа може знадобитися при недбалому відношенні до оргтехніки (при попаданні скріпок, кнопок і інших металевих деталей, які дряпають поверхню фотобарабана).

3) Відновлення картриджів (Львів).

Відновлення картриджа – заправка новим тонером. заміна фотобарабана і леза очищення. Відновлення картриджа як правило, проводять після декількох заправок картриджа, можливо і раніше. Відновлення картриджа  виправляє такі проблеми, як:  світлий, не насичена друк, чорні смуги, хвилі з боків на віддрукованому тексті, наявність білих смуг.

4) Проведення діагностики оргтехніки (принтерів, копірів, факсів, ксероксів, плотерів, МФУ)

Діагностика оргтехніки (Львів) – це послуга по проведенню тестування наданої оргтехніки, з метою перевірки її працездатності та виявлення несправностей. Якщо після діагностики будете у нас проводити ремонт чи профілактику, то діагностика буде для безплатна.

5) Ремонт будь-якої складності (якщо він економічно виправданий)

“Vip-Com” має все необхідне для проведення ремонту оргтехніки у Львові будь-якої складності. Заміна друкуючої головки або зламаною шестерні, втулки – для нас не складе великої складності. У нашому сервіс-центрі по ремонту оргтехніки ви знайдете професійний підхід і якість проведених послуг.

6) Складання сервіс-висновку (акту виконаних робіт)

Сервіс центр також може скласти сервіс-висновок про проведені роботи. В акті виконаних робіт буде вказано: які несправності були виявлені в процесі діагностики, які роботи були виконані під час ремонту принтера.

Наші партнери компанія Друк арт:

Цифровий друк, друк візиток та флаєрів