Чим керується середньостатистичний покупець, купуючи комп’ютер? Основним фактором у більшості випадків стає його ціна, але ж у комп’ютера є ще досить багато параметрів, які можна варіювати і при цьому, за одну і ту ж ціну ви можете отримати декілька варіантів, абсолютно різних за функціональним можливостям і продуктивності систем. Причому комп’ютери, пропоновані багатьма великими виробниками, так звані «брендові », дуже часто не виправдовують свою вартість, конфігурація таких системи може бути абсолютно незбалансована. Красиві вивіски, з представленими на них крупним планом достоїнствами системи, часто є сусідами з відверто «убогими» комплектуючими, про які, природно, ніхто не згадує у рекламних акціях.
При покупці вже зібраних комп’ютерів в магазині, покупець, як правило, позбавляється можливості вибору кожного компонента системи, доводиться шукати з того, що є, це не кращий варіант. Крім того, ви напевно здогадуєтеся, що при покупці зібраного комп’ютера в магазині ви платите не тільки за вартість самих комплектуючих, також ви платите орендну плату магазину, заробітну плату продавцям, збирачам систем, численним менеджерам, керуючому, водіям, вантажникам, прибиральниці і т.д., при цьому магазину необхідно отримати прибуток від продажу цього комп’ютера. Не кажучи вже про те, що для зборки систем такі компанії, використовують найчастіше, не найякісніші, або не користуються попитом у відкритому продажі комплектуючі.
Багато компаній продають вже зібрані системи опечатаними, при цьому дається гарантія на весь системний блок, що відверто порушують права покупців, адже навіть якщо ви просто хочете «витрусити» пил з вашого комп’ютера, то доведеться викликати майстра, а цілком можливо доведеться везти комп’ютер у сервісний центр. Багато компаній продають вже зібрані системи опечатаними, при цьому дається гарантія на весь системний блок, що відверто порушують права покупців, адже навіть якщо ви просто хочете «витрусити» пил з вашого комп’ютера, то доведеться викликати майстра, а цілком можливо доведеться везти комп’ютер у сервісний центр.
Наша компанія пропонує складання комп’ютерів на замовлення з комплектуючих, які обирає або надає замовник, також ми можемо запропонувати вам кілька варіантів системи, які будуть задовольняти вашим бажанням і потребам. Нами враховується кожен параметр:
  • вартість системи;
  • продуктивність у конкретних спеціалізованих додатках;
  • продуктивність в ігрових додатках;
  • розмір системи (вибір корпусу);
  • тепловиділення;
  • шумність;
  • естетично приємний зовнішній вигляд комп’ютера і т.д.;

 

У нас зборка комп’ютера на замовлення включає лише вартість самих комплектуючих і фіксовану вартість збирання системи, як правило, ціна такої збірки нижче на 10% – 30% вартості покупки аналогічного комп’ютера в магазині.
Складання комп’ютерів наші майстри здійснюють тільки з якісних і добре зарекомендували себе комплектуючих, таких відомих марок як: ASUS, GIGABYTE, Intel, AMD, Western Digital, Seagate, Corsair, Kingston і т.д.
При цьому гарантія дається на кожний компонент системи окремо, і становить, як правило, від 1 року до 3-х років. Вам не треба нікуди їхати, ми доставимо вже зібраний і повністю готовий до роботи комп’ютер, в будь-який зручний для вас час.